“O; Giden Kişilerden, Derhal Açıklama Bekliyoruz “

9 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
488 defa okundu.

“O; Giden Kişilerden, Derhal Açıklama Bekliyoruz “

Başbakan Binali Yıldırım’ın Kırşehir’de, Kırşehirlilere hitaben   “Çevre Yolunu Kırşehir’e Çevre yolunu daha önce yapacaktık ama acelesi yok kalsın dediniz “şeklindeki açıklaması gözleri Kırşehir den heyet olarak gidip “çevre yolunun parasını üst köprüye ayıralım çevre yolu acil değil şimdilik kalsın  diyenlere çevrilirken bir tepki de Kenan Kerimoğlu’ndan geldi:


“KIRŞEHİR’DEN GİZLİ SAKLI, KIRŞEHİRLİLERE BAŞKA ANKARA’ YA BAŞKA SÖYLEMEK ÇOK AYIP!

Kırşehir’in tarihiyle ve geleceğiyle kimlerin oynadığını kamuoyu bilsin istiyoruz” diyen, Kırşehir Elektrikçiler Ve Elektronikçiler Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu;“Başbakan Binali Yıldırım’ın ilimize yapmış olduğu ziyareti esnasında;Kırşehir çevre yolunun yapılması konusunda Kırşehir’den bir heyet gittiği ve giden heyetin kendisine “acelesi yok kalsın” dediğini ifşa etmiştir.”dedi

Bu konunun Kırşehirlilerce hayal kırıklığı yarattığını ve şehrin şok yaşadığını belirten Kerimoğlu Gazetemize yaptığı açıklama da şöyle dedi:

“Kırşehir den gizli saklı yapılan Kırşehirlilere başka Ankara ya başka söyleyen dönemin Milletvekili İl Başkanı ve şahısları şimdi çıkıp bunun gerekçelerini açıklasınlar. O giden kişilerden çevre yolunu geri plana atıp çok önemli gördükleri projelerinin ne olduğunu açıklasınlar.”

KIRŞEHİR’İN ARKASINDAN İŞ ÇEVİRMEYİ, BAŞBAKANIN AÇIKLAMASIYLA ÖĞRENMİŞ OLDUK.

 “Yapılan hiç bir iş saklı kalmaz ve kalmadı. Başbakan çevre yolu isteyen Kırşehirlilere döndü ve “siz kendiniz kalsın dediniz” ”dedi. Bu konuyu daha önce sayın milletvekilimiz Mikail Arslan Bey, günışığı dergisinden Adnan Yılmaz Beye söylemişti ve haber yapıldığını da hatırlıyorum. O Zaman kimse üstüne alınmadı ama şimdi bu Kırşehir’in arkasından iş çevirme işini başbakanın açıklamasıyla öğrenmiş olduk. Şok olduk ve çok üzüldük Kırşehir adına…

 “YAPILAN KIRŞEHİR’DE YAŞAYAN, YAKLAŞIK 250 BİN NÜFUSA İHANETTİR”

“Kırşehir kalkınacak, ilimiz hak ettiği yere gelecek ve verilen boş vaatlerle kendilerine rant sağlamak için çaba sarf edenler yapmasınlar diyen Kerimoğlu, ”Kim ki Kırşehir’e gelecek yatırımlara bağrını açıp, göğsünü açıp, değil elini kafasını taşın altına koyuyorsa o insanın gerçekten kalbimizde ve gönlümüzde yeri var kim bunun tam tersini yaparak Kırşehir’in geleceğiyle oynuyorsa sadece ve sadece kendi rantını düşünüyorsa, bu Kırşehir için çok büyük bir ayıp ve Kırşehir’de yaşayan, yaklaşık 250 Bin nüfusa ihanet olduğunu söylemek, hiçte yanlış olmaz. Kırşehir kalkınacak, ilimiz hak ettiği yere gelecek ve verilen boş vaatlerle kendilerine rant sağlamak için çaba sarf edenler yapmasınlar. Bunu gerek görsel gerekse yazılı basın çok iyi takip ediyor. Eskisi gibi imkânsızlıklar söz konusu değil”

“SEÇİM YAKLAŞTIKÇA VERİLEN VAATLERİN ÜZERİ TEKRAR AÇILIYOR”

“Askeri birlik denildi gelmedi, Havaalanı yolunun düzeleceği söylendi olmadı, Ortaköy Kırşehir yolunun çift yol olacağı söylendi olmadı diyen Kerimoğlu,şimdi seçim yaklaştıkça verilen vaatlerin üzeri tekrar açılıyor. İhale edileceği, programa alınacağı, yapılacağı şeklinde ifadeler kullanılarak insanlara bir kez daha insanlara vaatler veriliyor. Artık gözümüz açıldı, biz kimsenin bize vaatlerle gelmesini istemiyoruz. Bize gelir getirecek, ilimizin kalkınmasına büyük katkılar sunacak yatırımların ilimize gelmesi için ve bu alt yapının oluşturulması için çaba sarf edilmesini istiyoruz”

BAŞBAKANA TEŞEKKÜR

 “Kırşehir’in bilmediği geri atılan ilgilenilmeyen ve hatta unutulması için çaba sarf edilen bir konuyu Başbakanımızın konuşmasında zikretmesi Kırşehir’in uyanmasına sebep vermiştir. Bu da ilimiz açısından çok iyi olmuştur.”

“YAPILAN HATADAN DÖNÜLÜP 2018 YILINDA KIRŞEHİR’E KAZANDIRILMALI”

“Seçilen milletvekillerimiz, İl Başkanımız, Belediye Başkanımız, İl Genel Meclisi başkanımız bir araya gelip Ulaştırma Bakanlığını ziyaret edip, çevre yolunun 2018 yılında yapılmasıyla alakalı bu yapılan hatadan dönerek yolun 2018 yılı içerisinde yapılıp bitirilmesini planlamalarını istiyorum”

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN