NUSRET SOYLU’DAN RAMAZAN BAYKARA’YA ZİYARET

18 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
498 defa okundu.
NUSRET SOYLU’DAN RAMAZAN BAYKARA’YA ZİYARET

img_9343Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Vekili Nusret Soylu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdür Vekili Nusret Soylu, Ankara Atatürk Çocuk Destek Merkezi Kuruluş Müdürü Ramazan Akbulut ve ANKA Eğitim koordinatörü Celal Sulu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Ziyarette Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara kurum ve kuruluşların işleyişi hakkında genel bilgilendirme konuşması gerçekleştirdi. Makam ziyaretinin ardından Genel Müdür Vekili Nusret Soylu; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmet Merkezi’nde görev yapan personellerle tanışma sohbeti gerçekleştirerek, ek ders karşılığı çalışan personelin sorunları ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.
Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ” Çocuk Hizmetleri Sayın Genel Müdür Vekilimizin kurumumuzu ve çalışma arkadaşlarımızı ziyaret etmesi bizi mutlu etmiştir. İl Müdürlüğümüzün çalışmalarında bizlerden desteğini esirgemeyen sayın Bakanlık yöneticilerine teşekkür ederiz.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On