NO(B)EL BABA

13 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
966 defa okundu.
NO(B)EL BABA

NO(B)EL BABA

Yeni bir yıl daha geliyor. Noel baba keyifli, hatta keyfine diyecek yok. Noel baba o kadar mutlu ki, şu geçtiğimiz sene içinde Müslümanlara her türlü eza, cefa yapıldı. Müslümanlar birbirine düşürüldü.

Petrol kuyularına, yeraltı kaynaklarına çöküldü. Sistem Hristiyan ve Yahudi cemaatinin lehine tezahür ettirildi. Nobel ödülü Müslümanlara karşı yapılan soykırımı, soykırım olarak nitelendirmeyen bir şahsa verildi. Arap dünyası yine sindirildi. Hatta barış pınarı harekâtına bile Amerikan meclisindeki Filistinli bir kadın tarafından Hristiyan ve de Yahudilerin menfaatine oy kullandı. Biz hâlâ Filistinlileri savunuyoruz; Müslüman diye savunacağız da. Unuttuk sanmayın siz Araplar ecdadımız Yemen harbinden dönerken İngilizlerin gazına gelip atalarımızın boğazını kesip altın arayanlarda sizdiniz. Kurtuluş savaşında yaptığınız hainlikleri de unutmadık. Bu konuda kendi ülkemizde yaşayan Osmanlıdan beri vatandaşımız olan Arapları tenzih ederim.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On