NLP Kullanım Alanları ve NLP Eğitimleri

4 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
877 defa okundu.
NLP Kullanım Alanları ve NLP Eğitimleri

Merhabalar sevgili okuyucularımız. Yaşam yolculuğunda size güç başarı ve sevgilerimi sunuyorum.

NLP KULLANIM ALANLARI VE NLP EĞİTİMLERİ

NLP Neuro Linguistic Programming; 1972 yılında bulunmuş, 1976 yılında bilimselliği kabul edilmiş, dünyanın 4 kıta ve 35 ülkesinde kullanılan bir bilim dalıdır.

NLPDAP ile NLP’nin kullanım alanları

NLP Lideri Mustafa Kılınç ile NLPDAP Duyusal Algı programlama yöntemleri: – İş Dünyasında – Siyasi Arenada – Eğitim – Öğretim Dünyasında – Kişisel Gelişimde – Nasıl Mükemmel Olabilirim? Denilen arenalarda uygulanmaya başlanmıştır. Her geçen gün NLPDAP uygulamaları Mustafa Kılınç’ın girişimciliği ile kullanım alanını artırmaktadır. NLP Uzmanları Dernek Başkanı, Mustafa Kılınç’a göre; NLP (Neuro Linguistic Programming) NLP uygulama eğitimleri, NLP Diploma, NLP Pratisyenlik Eğitimi, NLP Uzman Eğitimi ve NLP Trainer eğitimlerini amacına ve NLP INLPTA Dünya Nöro Linguistic Programming Derneği standartlarına uygun olarak yapılmasının çok önemli olduğunu söylüyor.

NLPDAP İle NLP EĞİTİMLERİ NLPDAP Danışmanlık ve eğitim merkezi NLP Master Trainer, Siyasi Koç, Yazar ve NLP Uzmanları Dernek Başkanı Mustafa KILINÇ ile; Standart NLP Eğitimleri NLP Practitioner, NLP Master Practitioner ve NLP Trainer Eğitimleri yapılmaktadır.

NLP Eğitimlerinde BİR İLK NLP lideri Mustafa KILINÇ: NLP eğitimlerinin kullanımını genişletmek amacıyla: NLP ile Etkin ve etkili iletişim NLP İle Stres yönetimi NLP ile etkin liderlik NLP ile liderlik NLP ile satış ve satışıyla profesyonellik NLP ile motivasyon yönetimi NLP ile modelleme NLP ile ilişki ve iletişim yönetimi NLP ile koçluk NLP ile topluluk önünde konuşma NLP ile davranış kalıpları NLP ile içimizdeki gerçek

NLP ile etkin koçluk ile NLP Practitioner, NLP Master Practitioner ve NLP Trainer eğitimlerinde NLPDAP Danışmanlık ve eğitim Merkezi liderliğe devam ediyor.

NLP EĞİTİMLERİNDE ÖNCÜ; NLP Duyusal Algı Programlama Danışmanlık ve Eğitim Merkezi NLP (Neuro Linguistic Programming) Standart ve ihtiyaç tasarım programlarında öncülük etmeye devam ediyor. NLP Duyusal Algı Programlama Merkezi NLP Eğitimlerinde farkı yaratan merkezi NLPDAP Dünya’ya açılan Güç, başarı ve mükemmellik merkezi NLP Eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için www.nlpdap.com sitesini ziyaret ediniz.

“İnsan düşündüğü kadar güçlü, inandığı kadar değerlidir.”

Mustafa Kılınç

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On