NİSA NUR TERZİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

1 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
719 defa okundu.
NİSA NUR TERZİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

NİSA NUR TERZİ TÜRKİYE FİNALLERİNDE

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Sporun tabana yaygınlaştırılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucu keşfedilen yetenekli sporcuların spora kazandırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması hedefleri doğrultusunda oluşturulan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Atletizm Yarı Final müsabakaları Karaman’da düzenlendi.

Karaman Atatürk Spor Kompleksi Süreyya Ayhan Atletizm Pisti’nde 11 takımdan 98 sporcunun yer aldığı yarışmalar çekişmeli ve renkli görüntülere sahne oldu.

28-29 Nisan tarihlerinde 2 gün boyunca devam eden yarışmalarda sporcular birinci gün 100 metre, uzun atlama, gülle atma, 1500 metre, 300 metre, yüksek atlama, üç adım atlama, 2000 metre, 300 metre ve cirit atma kategorilerine en yüksek puanı alabilmek için ter döktü.

İkinci gün gerçekleştirilen yarışmalarda ise 100 metre engelli, gülle atma, 800 metre, uzun atlama, cirit atma ve 5×80 metre kategorilerinde mücadele eden sporcular müsabakaları izlemeye gelen sporseverlere atletizm dolu iki gün yaşattı.

Yarışmalar sonunda erkekler de Adana, Ankara ve Mersin takımları bir üst tura yükselirken, kızlarda bu isimler Antalya, Osmaniye ve Ankara takımları oldu.

İki gün boyunca süren müsabakalara Kırşehir adına Ferdi mücadele eden sporcu 2005 doğumlu sporcumuz Nisa Nur TERZİ 38.96′ lık derecesiyle ikinci olarak Gümüş madalyanın sahibi oldu.

Nisa Nur Terzi elde ettiği ikincilik derecesinden dolayı Anadolu Yıldızlar Ligi Atletizm Türkiye finallerine gitme hakkı elde etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On