NEVŞEHİRSPOR’DA, YÖNETİM YA TAMAM YA DEVAM DİYECEK.

10 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1536 defa okundu.
NEVŞEHİRSPOR’DA, YÖNETİM YA TAMAM YA DEVAM DİYECEK.

NEVŞEHİRSPOR’DA, YÖNETİM YA TAMAM YA DEVAM DİYECEK.

Nevşehirspor 10 Mayıs akşamı yapacağı toplantıda göreve devam edip etmeme yönünde kararını açıklayacak.

Bölgesel Amatör Lig 5. Grubu lider tamamladıktan sonra Play-Off maçında rakibi Ödemişspor’U 3-2 yenip şampiyon olarak adını 3. Lig’e yazdıran Nevşehirspor’da yönetimin görevi bırakacağı iddiaları Nevşehir’de en çok konuşulan konular arasında yer alıyor.

Şehrin 12 yıllık profesyonel lig hasretini son vererek Nevşehir futbol tarihine geçen Salih Dirikoç başkanlığındaki yönetim yeni sezonda görevine devam edip etmeme yönünde bir karar alacak.

10 Mayıs akşam toplanacak olan Nevşehirspor yönetim kurulu üyeleri konuyla ilgili görüşlerini dile getirecek. Bu görüşlerin ardından yönetim yeni sezon için ‘devam’ yada ‘tamam’ diyecek.

  1. Lig’de maddi olarak desteğin devam etmesini isteyen Nevşehirspor yönetimi eğer beklediği desteği bulamaz ise yönetimi bırakma yönünde bir karar alabileceği iddia ediliyor.

Nevşehirspor yönetiminin görevi bırakması durumunda ise olağanüstü genel kurul kararı alınarak bir an önce takımı yönetecek ismin belirlenmesi ve 3. lig hazırlıklarına başlanması gerekecek.

Nevşehirspor’a gönül veren sporseverler ise takımı 3. Lig’e çıkarma başarısı gösteren Salih Dirikoç ve yönetiminin görevine devam etmesi isteklerini ortaya koyuyor.

10 Mayıs akşamı yapılacak toplantının ardından Nevşehirspor ile ilgili tüm bilinmezler açıklığa kavuşacak.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On