NEŞET ERTAŞ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ TEMELİ ATILIYOR.

13 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
299 defa okundu.
NEŞET ERTAŞ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ TEMELİ ATILIYOR.

NEŞET ERTAŞ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ TEMELİ ATILIYOR.

 

Ahi Evran Üniversitesi Bünyesinde, Halen Faal Olan Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesinin Yeni Açılan Bölümlerine de Öğrenci Alımı Başlarken, Fakültenin Asıl ve Kalıcı Olarak Konuşlanacağı Yeni Binasının İnşaat Çalışmalarına  Hız Verildi.

 

Ahi Evran Üniversitesi fiziki anlamda büyüyüp gelişmeye devam ediyor. Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesinin yeni açılan bölümlerine öğrenci alımı başlamasının üzerine fakülte binasının inşaat çalışmasına da hız verildi. Temel kazı çalışması başlayan Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi binası yaklaşık 1.600 m² alandan oluşuyor. Geniş bir alana sahip olan binada 14 akademisyen odası, 11 idari ofis, 12 bireysel çalışma odası ve laboratuvar, atölye ve derslikleri kapsayan 14 oda bulunuyor. Kazı çalışmasının yapıldığı alanda ilerleyen günlerde temel atma töreni de gerçekleşecek.

Ahi Evran Üniversitesi’nin hızla büyümesi ve gelişmesi için sürekli çalışma içinde olduklarını vurgulayan Rektör Karakaya; bilimsel çalışmalar, üniversite eliyle gerçekleşen projeler ile sanatsal aktivitelerle üniversitemizin adının her alanda duyurulmasına gayret gösterdiklerini dile getirdi. Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesinde eğitim görerek mezun olan gençlerin de birer sanatçı olmalarının ülkemiz için önemli bir değer olduğunu ifade eden Rektör Karakaya, onların kendi binalarında özel sanat alanlarında eğitim almalarının son derece önemli olduğunu vurguladı.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On