NEŞET ERTAŞ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR

2 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
300 defa okundu.
NEŞET ERTAŞ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİ BEKLİYOR

gsf (1)

Ahi Evran Üniversitesi Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Öğrenci Alımı Yapacak

Ahi Evran Üniversitesi Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümüne 2016 – 2017 eğitim öğretim dönemi için Özel Yetenek Sınavı ile öğrenci alımı yapılacak.Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Halı-Kilim ve Eski Türk Kumaşları Anasanat Dalına alınacak öğrenci kontenjanı 40 olarak belirlenirken öğrenciler hem fakültenin hem de bölümün ilk öğrencileri olacaklar.

Adayların 2016 YGS (Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı) puanı ile başvuru yapacakları Özel Yetenek Sınavı için ön kayıt tarihleri 1-16 Ağustos 2016 olarak belirlendi. Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümüne müracaat edecek adaylarda 2016 yılı YGS puanlarının herhangi birinden en az 150 puan almış olma şartı aranıyor. Başvurusu onaylanan adaylar, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi A Blokta 22 Ağustos 2016 tarihinde Desen Sınavı ve İmgesel Sınava, 23 Ağustos 2016 tarihinde ise Mülakat Sınavına girme hakkı elde edecekler. Adayların, sınav sonuçları ise 24 Ağustos 2016 tarihinde ilan edilecek. Sınava başvurmak isteyen adaylar için detaylı bilgiler http://negsf.ahievran.edu.tr adresinde yayınlandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On