Nefes Kredisi Anlatıldı

28 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
194 defa okundu.

thumbnail_aa

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nda Nefes Kredisi Anlatıldı

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, DenizBank Orta Anadolu Bölge Kobi Bankacılığı Satış Müdürü Seçil Yüceer ve DenizBank Kırşehir Şube Müdürü Mustafa Peker, TOBB Nefes Kredisi ile ilgili Ticaret ve Sanyi Odası’nda basın toplantısı düzenledi.

Basın Toplantısı’nda konuşan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Deniz Bank Orta Anadolu Bölge Kobi Bankacılığı Satış Müdürü Seçil Yüceer ve DenizBank Kırşehir Şube Müdürü Mustafa Peker’e teşekkür ederek: ‘’ KOBİ’lerin en büyük sorunlarından birisi finansmana erişimde yaşanan sıkıntılar ve enflasyonun çok üzerindeki kredi faiz oranlarıdır. Bu doğrultuda, ülkemiz ekonomisinde önemli yer tutan KOBİ’lerin finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere, “TOBB Nefes Kredisi” adı altında T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Denizbank A.Ş. ile Kredi Garanti Fonu (KGF) arasında bir protokol imzalanmıştır.

Üyelerimiz, Ziraat Bankası ve Denizbank’ın tüm şubeleri üzerinden söz konusu krediye başvuruda bulunabileceklerdir. Kredi 12 ay vadeli olup, geri ödemesi aylık eşit taksitler halinde gerçekleşecektir. Kredi vadesinin uzatılması veya kısaltılması mümkün olmayacaktır.Kredinin brüt faiz oranı aylık % 0,825, yıllık % 9,90’dır. Kredi azami limiti Kırşehir için 50.00 tl’dir. Kredinin teminatı %85 oranında Kredi Garanti Fonu (KGF) kefaleti ile, kalan %15’lik kısım ise ilgili bankanın mevcut kredi teamülleri çerçevesinde şekillenecektir. ‘’ dedi.

Deniz Bank Orta Anadolu Bölge Kobi Bankacılığı Satış Müdürü Seçil Yüceer de: “Deniz Bank olarak, KOBİ ve esnafımızın gelişim ve büyümelerine olanak sağlayacak finansal çözümler için çalışıyoruz. TOBB ve KGF desteği ile, yıllık %9,9 (aylık % 0,83) faiz oranlı ve üst limiti Kırşehir için 50.000 TL’dir. “TOBB DenizBank Nefes Kredisi”ni hayata geçirdik. Bundan sonraki dönemde KOBİ’lerimiz TOBB DenizBank Nefes Kredisi ile Nefes alacak.

Bu avantajlı krediden faydalanmak isteyen Kırşehir’de faaliyet gösteren KOBİ’lerimiz; bağlı bulunulan oda ve borsadan alınmış ve bu kredi isminin belirtildiği üyelik belgesi ile en yakın DenizBank şubesine başvurabilir veya 0212 355 10 55 Deniz Bank KGF Destek Hattı’mızı arayarak bilgi alabilirler. DenizBank olarak ülkemizin her yerindeki KOBİ’lerin yanında yer almaya, onların finansal ihtiyaçları için destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On