Naime Paksoy’dan Kırşehirlilere Birlik Mesajı

16 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
291 defa okundu.

Naime Paksoy’dan Kırşehirlilere Birlik Mesajı

Sincan Kırşehirliler Derneği Sin Kir Kadın Kollarının Organize Ettiği İki Hafta İki Hatim Ve Mevlüt Programı Başkan Naime Paksoy Ve Yönetiminde Bayanlar İle Gerçekleştirdi.

Sincan Kırşehirliler Derneği Kadın Kolları Başkanı Naime Paksoy 40 Arena gazetesi muhabirine yaptığı özel açıklamada şunları kaydetti: “Sincan Kırşehirliler Derneği Kadın Kolları Başkanı olmaktan gurur duyuyorum. Birlik, beraberliğimizin devam edebilmesi ve bağlarımızın güçlenmesi için bu tip programlar düzenleyip bir araya gelmek boynumuzun borcu. Kırşehir’de değiliz ama elimizden geldiğince tüm Kırşehirlileri bir araya toplayıp özlem gidemeye çalışıyoruz. Yaptığımız hizmetler yapacağımız hizmetlerin teminatıdır. Bu duruma kimse engel olamayacak bu birliğimizi ve düzenimizi kimsenin bozmasına izin vermeyeceğiz. Programda emeği geçen herkese ve Sincan Kırşehirliler Derneği Başkanı Yüksel Toklucu’ya teşekkürlerimi sunuyorum.”

Sincan Kırşehirliler Derneği Başkanı Yüksel Toklucu Program sonrası Sincan Kırşehirliler Derneği Kadın Kollarına üye bayanlara magnet ve şeker dağıttı. Sincan Kırşehirliler Derneği Başkanı Yüksel Toklucu açıklamasında şu satırlara yer verdi: “Allah kabul etsin kadınlarımızın buluşmasına devam Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Hep birlikte mutlu ve huzurlu yarınlara. Kırşehir’i temsil etmek ayrıcalıktır. Emeği geçen herkese ve bu geceye öncülük eden Sincan Kırşehirliler Derneği Kadın Kolları Başkanı Naime Paksoya teşekkür ediyorum.”

(Haber: Nurten CEYLAN)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN