MUTLULUĞA “EVET” DEYİP BEKÂRLIĞA VEDA ETTİLER

19 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
654 defa okundu.
MUTLULUĞA “EVET” DEYİP BEKÂRLIĞA VEDA ETTİLER

MUTLULUĞA “EVET” DEYİP BEKÂRLIĞA VEDA ETTİLER

Kırşehir yerel basında uzun süre muhabir olarak görev alan Aynur Demirel, hayatını eski Kırşehir Genç Fenerbahçeliler Grup Başkanı Adnan Sefa Bayrak ile birleştirdi. Düzenlenen muhteşem törenle dünya evine giren genç çifti sevenleri ve akrabaları bu mutlu gününde yalnız bırakmazken, çift 4 gün boyunca doyasıya eğlendiler. İl dışından gelin alan Bayrak ailesi hem Ankara’da hem de Kırşehir’de düzenlenen düğün merasiminde konuklar saatlerce halay çekerek oyun havaları eşliğinde eğlendiler.

UZUN SÜREN BİRLİKTELİK EVLİLİK İLE TAÇLANDIRILDI

Çift nikâh memuruna ömürlük soruya ‘EVET’ cevabını verirken mutluluktan gözleri doldu. Muhteşem bir Nikâh töreni ile bir ömür mutluluğa “Evet” deyip bekârlığa veda ederek evliler kervanına katılan genç çifte Burak Köksal ve gazetemiz muhabiri Didem Ceylan şahitlik etti.

SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

40 ARENA GAZETEMİZE özel açıklamalarda bulunan Aynur ve Adnan Sefa Bayrak çifti duyguları ile ilgili yaptıkları açıklamalarda şunları kaydetti; ” Bugün gerçekleşen törenle hayatlarımızı birleştirdik. Aile birbirine muhtaç olan, birbirine destek olan, birbirine güvenen demektir. Ailenin temel elementleri eşlerdir. Aile insan varlığının devamının kaynağıdır. Rabbimiz ailenin iki sütunu iki direği olan kadın ve erkek için Allah her ikisine de farklı yetenekler bahşetmiştir der. Bunun anlamı Kadın ve erkek birbirinin yerini tutmayan eşitlerdir. Evet eşittirler fakat birbirinin yerini tutamazlar. Şunu unutmamak gerekir ki aileyi bir arada tutan sevgi, saygı, inançtır. Bu düşünceler üzerine hayatlarımızı birleştirdik.

Mutluyuz bugün tüm sevdiklerimiz bizimle birlikte ve mutluluğumuza şahitlik yaparak yeni bir hayata ilk adımımızı atmış olduk tüm eş dost ve akrabalarımıza sonsuz teşekkürü borç biliriz. 15-18 Ağustos tarihlerinde gerçekleşen törenle hayatlarımızı birleştirdik. Aile demek bir ömür birlikte aynı yastığa baş koyduğun ve hayatını birleştirirken iyi ve kötü günde koşul gözetmeksizin destek olmak demektir. Biz de birbirimize hayatımız boyunca aldığımız nefesi bir an olsun unutmuyor isek dünyamızın da artık bir olacağını da unutmayacağız.”

“BİR ÖMÜR EŞİ İLE BİRLİKTE HUZURLU BİR YAŞAM DİLİYORUZ”

Damat Adnan Sefa Bayrak’ın yakın arkadaşlarından Tahsin Çetin, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;” Burada sevdiğimiz ve her daim saygı duyduğumuz kardeşlerimizin mutluluğuna ortak olmak için bulunuyoruz, arkadaşımız Adnan Sefa’nın en mutlu günü ve onun bu heyecanı ve mutluluğu bizimdir kendisine bir ömür eşi ile birlikte huzurlu bir yaşam diliyoruz “dedi.

“ARAMIZDAN BİR KUŞ DAHA UÇTU”

Gelinin yakın arkadaşlarından Halise Ceren Ildır ise şu ifadeleri kullandı; “Aynur her zaman sevdiğim bir dostum oldu. Evlenip sevdiği ile birlikte yuva kurmasının da mutluluğunu yaşıyoruz. Yuvadan bir kuş daha uçtu evet ama uçup gittiği yerde mutlu ve mesut olması dileği ile kendisine hayatı boyu başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Gerçekleşen Gelin ve damadın aile büyükleri, düğüne gelenleri kapıda karşılayarak ilgilenmesi ve Genç Fenerbahçeliler ekibinin çifte meşaleli tezahürat etmesi ile son buldu. Biz de 40 Arena Gazetesi ailesi olarak çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. (HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On