Mustafa KILINÇ ; 2 (İ) + 1 (E) İNANCI

23 Ekim 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
925 defa okundu.
Mustafa KILINÇ ; 2 (İ) + 1 (E) İNANCI

Mustafa KILINÇ

2 (İ) + 1 (E) İNANCI

Merhabalar Sevgili Arkadaşlar. Zaman akıp gidiyor. İçerisinde bizim ömrümüzü, hedef, beklenti ve hayallerimizi de götürüyor elbette.

Biz, bu dünyaya seyirci kalmaya değil, bizzat olay durum ve kişilerin içine girerek yaşamaya geldik. Yaşamak ancak eyleme geçmek ve sonuç almakla amacını bulur. Seyretmekle ya da konuşmakla amaç bulan şey sadece “seyirci olmaktır” Mevcut durumunuz, yaşınız, cinsiyetiniz, kariyeriniz her ne olursa olsun şimdi yaşamaya başlamaya karar verme gücüne sahipsiniz.

Bu konuda zaten karar vermiş ve yaşayanlarımızı yürekten kutluyorum..

2 (İ) + 1 (E)          İSTEYİN + İNANIN = ELDE EDİN

Eğer siz kalbinizi, kin, intikam ve öfke ile doldurursanız, bu sonuçlarla karşılaşırsınız. Bu nedenle affetmek, yürekten affetmek çok önemli. Affedin geçmişi; onun tecrübelerini, korkularını güce dönüştürün. Ama dileğinizi lütfen herkesin hayrı ve mutluluğuna isteyin. Zira başkasının mutsuzluğu sizin mutlu olmanıza izin vermeyecektir.

Evet, sevdiğiniz adam ya da kadın bir başkasıyla birlikte olabilir, o zaman bırakın onun evrenin adaletine. Onunla birlikte olmak isteyebilirsiniz ama sakın bunun için adım atmayın. Onun tercihi sizseniz kendisi gelecektir, değilseniz zaten gelmesin. Çünkü o zaman sizin gerçek aşkınız değildir. Hele onun birlikte olduğu kadından, erkekten ayırmak için akıl oyunlarına başvurmaya asla kalkışmayın. Bu kötü düşünce sizi olumsuz etkileyecektir. Bu aynen beddua etmek gibidir. Ağzınızdan çıkan her kötü cümle size geri dönecektir.

Kıskançlık duygusu da ateşin mumu erittiği gibi sizi eritir. Rahat bırakın aşkınızı; sizinse gelir, gelmezse zaten gerçek aşkınız değildir. Gerçek aşkınızla buluştuğunuzda ikiniz de birbirinizden asla vazgeçmezsiniz, onun için debelenmenize gerek yok. Sakin olun, Net olun, Kararlı olun yeter.

Siz yeter ki kendinizi sevin ve inanın.

Eğer bir şeyi gerçekten çok isterseniz ve sizin ve o sizin gerçekliğiniz, tamamlayıcınız ise evrendeki hiçbir şey buna engel olamaz. Siz bile… çünkü arzunun sinyalleri öyle güçlüdür ki evreni harekete geçirir ve zamanı geldiğinde bilinçaltınız onu kendinize çeker. Enerjiler buluşur.

Bir filozof “Kendi varlığını bile amacına feda edebilen insan iradesi karşısında hiçbir şey direnemez.” Demiştir…O zaman şimdi;

Gerçekte ne istiyorsunuz?

Aşk sizin için ne anlam taşıyor?

Aşk size ne hissettiriyor?

Ruhunuzu özgür kılın. Ve hemen hedefleriniz yönünde harekete geçin. İnanç sistematiğinizi siz kontrol edin. Standartlarınızı hayal gücünüzün yarattığı vizyon ölçüsünde istediğiniz kadar yükseltebilirsiniz. Eğer düşüncelerinizi ve inançlarınızı kontrol edebiliyorsanız, kendi hayatınızın dizginlerini de ele aldınız demektir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On