Mustafa Kendirli Vatandaş ve Esnafları ziyaret ediyor.

24 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
335 defa okundu.
Mustafa Kendirli Vatandaş ve Esnafları ziyaret ediyor.

resim 3 (1)“Hükümet kurmaktan, koalisyona girmekten korkanlar ülkenin sorunlarını mı çözecek?”

 

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli vatandaş ve esnafları ziyaret etti.  Esnaf ve Vatandaşların sorunları hakkında bilgiler aldı ve sorunlarını dinledi. Kendirli, esnafın taleplerini ve yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alış verişinde bulundu.

Vatandaşlarla ve esnafla yaptığı sohbetlerde 1 Kasım seçiminin Türkiye tarihinin en önemli seçimi olduğunun altını çizdi.

İl Başkanı Kendirli, 7 Haziran genel seçimlerinden sonra ülkede meydana gelen gelişmelerin, siyasi istikrarın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha ortaya çıkardığını söyledi. Hükümet oluşumuna katılmayan ve koalisyon görüşmelerini çıkmaza sokan muhalefete bu seçimde en güzel cevabı milletin vereceğini dile getiren İl Başkanı Mustafa Kendirli, “Hükümet kurmaktan, koalisyona girmekten korkan bu partiler mi ülkenin sorunlarını çözecek?” diye konuştu.

 

“DAVAMIZ BÜYÜK”

 

AK Parti’nin bir ideoloji partisi olmadığını belirten İl Başkanı Kendirli; “AK Parti, Türkiye’yi her alanda, bölgesinde ve dünyada lider ülke konumuna getirmeyi hedefliyor. Derdimiz büyük. Davamız büyük. Hedeflerimiz büyük. Bu yüzden ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar da çok büyük. Türkiye’nin sahip olabileceği büyük gücün farkında olan iç ve dış mihraklar, AK Parti’nin yeniden tek başına iktidar olamaması için bir aradalar. Algı operasyonlarıyla, ülkemizde yaşanan terör olaylarından faydalanarak bir fırsat arayışına giriyorlar. Ancak milletimiz artık her şeyin farkında” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN