Özel Musa Gül Hastanesi ile KBK Sözleşme imzaladılar

22 Ocak 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
161 defa okundu.
Özel Musa Gül Hastanesi ile KBK Sözleşme imzaladılar

Kırşehir Basın Konseyi Özel Musa Gül Hastanesi ile Basın Konseyi üyelerinin hastaneden indirimli yararlanması için sözleşme imzaladı.
Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, Musa Gül Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Musa Gül ile görüşerek cemiyet üyelerinin hastaneden indirimli faydalanması için taleplerini iletti.
Musa Gül, Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık’ın teklifine olumlu bakarak cemiyet üyeleri için gerekli sözleşmeyi hazırlayarak imzaladı.
Basın Konseyi Üyeleri cemiyetin vermiş olduğu basın kartı ile Musa Gül Hastanesine giderek sözleşmede geçerli olan maddelere göre indirimli giriş yaptırıp muayene olabilecekler.
Kırşehir Basın Konseyi cemiyet üyeleri için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Cemiyet Başkanı Sait Yanık yaptığı açıklamada: “Üyelerimizin hastaneden gerekli indirim alabilmesi için sözleşmeyi imzaladık. Üyeler için her türlü imkanı sağlayarak gerekli protokolü düzenleyerek anlaşmayı sağladık. Üyelerimize hayırlı olsun. Cemiyetimiz tam gaz çalışmaya devam ediyor. Üyelerimizin yanı sıra 1. Derece olan Anne Baba Eş ve çocukları ayakta tedavi olabilecekler aynı zamanda ameliyatlarda ise Hastaneye yönetimi ile görüşülerek gerekli olan indirimden faydalanabileceklerdir.” dedi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On