Murat Manav Görevine Başladı

6 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
468 defa okundu.
Murat Manav Görevine Başladı

13178706_119293041817973_414214641247915677_nMurat Manav Anadolu Gençlik Derneği Mucur Temsilciliğine Atandı

 

Anadolu Gençlik Derneği tarafından Mucur’a temsilci ataması yapıldı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada Anadolu Gençlik Derneği Kırşehir Şubesi Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ferhat Toslak, gençlerin Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya sloganıyla, ülkesi ve milletini seven, Hakkı hakim kılmaya gayret gösteren bireyler olarak yetişmesi için çalışmalarını sürdüren Anadolu Gençlik Derneği’nin Mucurlu gençlerimize de hizmet etmek maksadıyla Murat Manav’ın ilçe temsilciliğine atandığı belirtildi.
MURAT MANAV “GEMİLERİ KARADAN YÜRÜTECEĞİZ”
Görevine yeni başlayan Mucur İlçe Temsilcisi Murat Manav ise yaptığı açıklamada “Yaşanabilir bir dünya kurmak için gerekirse gemileri karadan yürütmeye talibiz ve bu ideale sahip gençler yetiştirmeyi planlıyoruz. Yaşanan zulümler, tecavüzler, açlık, işsizlik, en temel insan haklarından uzak kalan insanların olduğu bu dünya inşallah bizlerin yapacağı çalışmalarla son bulacak” dedi.
Merhum Necmeddin Erbakan hocanın hedeflerinin kendileri için bir pusula olduğunu söyleyen Murat Manav, hayırda yarışınız kutsi hadisi gereği sorumlusu olduğu Mucur’u,  bu hedefler doğrultusunda Kırşehir’in kalesi yapacağız diyerek sözlerini tamamladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On