Mültecilere Yardım Kampanyası

30 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
194 defa okundu.

 

thumbnail_resim-5

 

Kırşehir Belediyesi Mültecilere Yardım Kampanyası Başlattı

Kırşehir Belediyesi, kendi ülkelerinde yaşanan iç savaştan dolayı Türkiye’ye sığınmak zorunda kalan mülteciler için yardım kampanyası başlattı. Toplanan yardımlar Hayır evinden mültecilere ulaştırılacak. Kampanya çerçevesinde mültecilere kullanılabilir durumdaki kıyafet, ayakkabı, battaniye, ilaç vs. yardımda bulunabilecek ve toplanacak yardımlar ise Hayır Evinden mültecilere ulaştırılacak.

BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ; “BİZİ AYAKTA TUTAN ŞEY YARDIMLAŞMA DUYGUSUDUR.”

Bölgemizde yaşanan iç savaşın Türkiye’yi de etkilediğini ifade eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yaptığı açıklamada, “Bundan 100 yıl öncesine kadar aramızda her hangi bir sınır yoktu. Suriyeliler bizim kardeşimiz ve şu anda orada ciddi acılar yaşanıyor. Onlara yardım etmek bizim görevimiz diye düşünüyoruz. Bu düşünce ile yardım kampanyası başlattık. Kullanılabilir durumdaki kıyafet, ayakkabı, battaniye, ilaç vs. yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız Belediyemizin Hayır evine bırakabilirler.

Kırşehirli hemşerilerimiz başta olmak üzere herkesi Suriyeli ve diğer mülteci kardeşlerimize, bu zor günlerinde yardım elini uzatmaya davet ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bizi ayakta tutan şey yardımlaşma duygusudur. Çünkü bizi birbirimize yakınlaştırıyor. Dolayısıyla bu duyguyu kaybetmememiz ve canlı tutmamız lazım” şeklinde konuştu.” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On