MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

19 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
355 defa okundu.
 MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Kırşehir’de “Polis-Toplum İlişkileri ”ne büyük önem veren Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz;

 MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Kırşehir Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, muhtarlarla bir araya gelerek güvenlik hizmetlerinin etkin yürütülmesi için fikir alışverişinde bulundu.
Güvenlik hizmetlerinin toplumun katılımını ve desteğini sağlamak suretiyle etkin ve hızlı bir şekilde yürütülmesi, toplum-polis ilişkilerinin geliştirilmesini hedefleyen Kırşehir İ1 Emniyet Müdürlüğünce 16 Ocak 2018 Salı günü Kırşehir İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz ve birim amirlerinin katılımıyla yapılan toplantıda muhtarların mahallelerindeki sorunları dinlendi.
Muhtarlar ile mahallelerin güvenlik durumu ve sorunları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunulan toplantıda, polisle işbirliği içinde bulunarak güvenlik hizmetlerinin daha etkin yürütülmesinin önemine dikkat çekildi.
Toplantıdan duydukları memnuniyeti dile getiren muhtarlar Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri ile sürekli irtibatlı olduklarını belirterek, herhangi bir sorunla karşılaştıklarında Emniyet güçleri ile iletişime geçeceklerini söylediler.
Emniyet Müdürü İsmail Akyüz de, “Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nün vatandaşların mal ve can güvenliğinin sağlanması hedefi doğrultusunda vatandaşları bilgilendirmeye yönelik önleyici polislik faaliyetlerini” devam edeceğini ifade etti.
HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On