MUHAMMET ALİ İÇİN HATİM-İ ŞERİF

22 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
382 defa okundu.
MUHAMMET ALİ İÇİN HATİM-İ ŞERİF

muhammed-ali-saglik-durumu-nasil-efsanevi-boksor-son-durumu-ne-oldu-346669Solunum Yetmezliği Nedeniyle Hayatını Kaybeden, Eski Ağır Sıklet Dünya Boks Şampiyonu Efsanevi Müslüman Boksör Muhammed Ali’nin Ruhu İçin, Hatm-İ Şerifler Okutuldu

ABD’de cenaze namazına Kırşehirlilerin sevgisini kazanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı, dünyanın en ünlü boksörü olan Muhammed Ali için, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın memleketi Rize Kale Camisi’nde, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim üyesi eski boksör Prof. Dr. Adnan Midilli tarafından organize edilen hatm-i şerif ve mevlidi şerife çok sayıda kişi katıldı.

Prof. Dr. Adana Midilli, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Facebook da oluşturulan 30 hafız ve 30 cüz grubundaki hafız ve imam hatiplerin katılımıyla rahmetli Muhammed Ali’nin ruhuna hatm-i şerifler okuduk. Kale camimizde mevlidi şerif ve duasını il müftümüz İsmail Yalçın hocamız yaptılar. Cami cemaatimizin isteği üzere eski bir boksör olarak, merhum Muhammed Ali’nin hayatını ve Müslüman olarak dünyanın dört bir yanında yaşadığı önemli sözleri ve hatıralarını cami cemaatine özetle anlatmış oldum” dedi.

Biz’de 40 Arena Gazetesi olarak Muhammet Ali’ye başsağlığı dileyerek unutulmamasını diliyoruz. Kırşehir İl Müftülüğü’nü böyle bir girişime davet ediyoruz.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On