Mucur’da Toplantı Yapıldı

16 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
215 defa okundu.

 

16707376_415934575412168_525140299532222710_o

“Şubat Ayı Muhtarlar ve Vatandaşlarla Buluşma” Toplantısı Yapıldı
Toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşabilmek, doğrudan temas kurmak, istek, öneri ve şikayetlerin alınabilmesi, İlçemizde yapılacak olan ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında bilgi verilerek gerekli değerlendirmelerin yapılabilmesi amacıyla Mucur  Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Konferans salonunda “Muhtarlar ve Vatandaşlarla Buluşma” toplantısı yapıldı.
Söz konusu Toplantıya Mucur Kaymakamı Muhammet Önder, Belediye Başkanı Ali Şahin, Daire Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkan ve Temsilcileri, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Köy ve Mahalle Muhtarları ile vatandaşlar katıldı.
Toplantıda söz alan Mucur Kaymakamı Muhammet Önder’in Mucur’da devam eden yatırım çalışmalarında gelinen son durumları ve planlanan yatırımlar hakkında katılımcılara bilgi vermesinin ardından söz alan Belediye Başkanı Ali ŞAHİN Belediye yatırımları hakkında bilgi verdi. Daha sonra Muhtarların ve vatandaşların söz alarak isteklerini ve önerilerini iletmelerinin ardından toplantı sona erdi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On