MUCUR’DA KURA’N-I KERİMİ ÇÖPE ATTILAR

8 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
298 defa okundu.
MUCUR’DA KURA’N-I KERİMİ ÇÖPE ATTILAR

scfg

40 Arena Gazetemize gönderilen bir haberde Fetthullahçı Terör Örgütü, Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)’nin elebaşı olan Fethullah Gülen‘in kaleme aldığı onlarca kitap Mucur’da çöpe atılmış olarak bulundu. 15Temmuz’da darbe gününden bu tarafa çok sayıda insanların Fethullah Gülen Terör örgütünün kitaplarını çöpe atarken ya bilinçli ya da bilmeden Kur’an-ı Kerim’i çöpe attıkları görüldü.40 Arena Gazetesi olarak tüm haberlerimizde yapılan ihbarları değerlendireceğimizi söylemiştik. Haberlerimizden yola çıkarak çok sayıda ihbarlar geldi. İhbarlarda Fethullah Gülen Terör Örgütü’nün kitapları ile birlikte Kur-an’ı Kerimi’nde çöpe atıldığı söylendi.
(FETÖ/PDY) mensubu askerlerin darbe girişiminin başarısız olmasının ardından Mucur’da bir çöp konteynırında bulunan kitapların arasında Kur-anı Kerim de çıktı.Vatandaşlar bu konu hakkında  “Bu darbeci Fetulah Gülen’in kitaplarını çöpe atmak güzel bir hareket . Ancak Kur-anı Kerimi atmak yanlış bir hareket. Biz bilinçsizce öteki kitapların arasına karıştığı için atıldığını düşünüyoruz. Kur’an-ı Kerimi çöpe atmak çok günah.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On