Mucur’da Doğalgaz Hizmet Bürosu Açıldı

28 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
459 defa okundu.
Mucur’da Doğalgaz Hizmet Bürosu Açıldı

Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Dağıtım AŞ (KIRGAZ) Mucur İlçesinde Hizmet Bürosu Açtı

Sulaklı Mahallesi’ndeki büronun açılışında konuşan KIRGAZ Genel Müdür Yardımcısı Ömer Nazım Ünal, ilçeye kasım ayında doğalgaz vermeyi hedeflediklerini söyledi.

Şirketin 2005 yılından itibaren Kırıkkale ve Kırşehir’de doğalgaz dağıtım faaliyetlerinde bulunduğunu ifade eden Ünal, “Büyük bir özveri ve heyecanla başladığımız doğalgaz hizmetini Kaman ve Mucur ilçelerine de ulaştırmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Doğal gaz kesintisiz, güvenilir ve temiz enerji kaynağı olarak gelişmişliğin bir göstergesi olmuştur. Mucur ilçesinde yaklaşık 4 bin 400 potansiyel abone mevcuttur. Önümüzdeki üç yıl içerisinde imar yollarının açık olduğu bütün yerleşim yerlerinde doğalgaz getirmeyi planlamaktayız.” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından gerçekleştirilen açılış törenine, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik, Mucur Belediye Başkanı Ali Şahin, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

HABER:AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On