MUCUR’DA AİLE İRŞAD VE DİNİ REHBERLİK ANLATILDI

12 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
302 defa okundu.
MUCUR’DA AİLE İRŞAD VE DİNİ REHBERLİK ANLATILDI

AdsızMucur Müftülüğü Aile İrşad ve Dini Rehberlik Bürosu, kadın kursiyerlere bilgi verdiler

Mucur Müftülüğü Aile İrşad ve Dini Rehberlik Bürosu tanıtım programına yaptı. Programa katılımın yoğun olduğu gözlemlendi.
Mucur Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Görevlileri, Aile yapısının korunması ve desteklenmesi, toplumun aile ve aileyi kuran ve koruyan değerleri hakkında doğru bilgilendirilmesi amacıyla, HMFÇ-Merkez Kur’an Kursu Salonu’nda, Kur’an kurslarının kadın kursiyerlerine ve

Vatandaşlarına yönelik ‘Aile İrşad Ve Dini Rehberlik’ hizmetleri tanıtım semineri gerçekleştirdiler.
Seminerde Kur’an Kursu Öğretici ve Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Görevlileri’nden Ayşegül Uzel, Funda Ülker, Medine Doğan, Münevver Sarıyıldız, Hacer Uzun, büronun yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgilendirici sunumda  bulundular.
Kura’n-ı Kerim tilaveti ve meal-i alisi ile başlayan programın akışı içersinde  ilahiler, salayt gösterisi, tanıtım sohbeti vb. sunum-larla ve  çay-pasta ve çeşitli ikramlarla son derece sami-mi ve olumlu bir havada faydalı geçen, yoğun ilgiyle takip edilen seminerleri devam edeceğini bildiren Mucur Müftülüğü Yetkilileri, “Emeği geçen Kur’an Kursu Öğreticilerimize ve tüm katılımcılara tebrik ve şükranlarımızı sunarız” dediler.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN