MUCUR ZİYARETİ

12 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
464 defa okundu.
 MUCUR ZİYARETİ

Vali Necati Şentürk’ten

 MUCUR ZİYARETİ

Mucur ilçesini ziyaret eden Vali Necati Şentürk’e Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik ve ilçe protokolü de eşlik etti.

Ziyaretinde Mucur’u daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalıştıklarını ifade eden Vali Necati Şentürk, yatırımları yakından takip ettiklerini söyledi.

Mucur ilçesine önem verdiklerini belirten Vali Şentürk, “Mucur Hükümet Konağının yapımına en yakın zamanda başlanacak. İlçelerimizde eğitim ve sağlık konusunda yapılan yatırımların da zamanında tamamlanması gayretindeyiz. En gözde ilçelerimizden biri olan Mucur’da yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinliyor ve çözümler buluyoruz. Amacımız daha yeşil, daha güzel, daha yaşanabilir bir Mucur meydana getirmektir.” dedi.

Vali Şentürk ve beraberindeki protokolün ilçedeki programı Mucur Kültür Merkezi, Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Süt Toplama Merkezi ve Mucur Anadolu-İmam Hatip Lisesinde yaptıkları inceleme ile sona erdi.

Valilik Basın Büro

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On