Mucur İlçe Teşkilatı Görevden Alındı

8 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
156 defa okundu.

thumbnail_mustafa-kendirliAk Parti İl Başkanı Mustafa  Kendirli; “Mucur İlçe Teşkilatımız Genel Merkezimizin Tasarrufu İle Görevden Alınmıştır”

 

Kırşehir , Ak Parti Mucur İlçe teşkilatı Ak Parti Genel Merkezinin takdiri ile görevden alındı.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kırşehir Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli: “Mucur Ak Parti teşkilatımız Genel Merkezimizin tasarrufları ile görevden alınmıştır. Genel Merkezimizin teşkilatlarda yeniden yapılanma süreci kapsamında, AK Parti Mucur İlçe Başkanı ile birlikte ilçe yönetimini görevlerinden alınmıştır.” ifadelerini kullandı.

Mucur İlçe Başkanı Burak Öztürk ile çok zor dönemlerde il teşkilatıyla birlikte vatan ve millet sevgisi aşkıyla çalıştıklarını anlatan Kendirli, “Mücadelemizin hedefine milletimizin yüce değerlerini yükseltmeyi koyduk. Kadim medeniyetimizin yeniden inşa ve ihyası için uğraştık. Hz. Peygamberimizin “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olanınızdır” Hadis-i Şerifini başımıza sertaç ettik. Şeyh Edebalinin dediği gibi “insanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturu şahsım ve yönetimimin temel anlayışı olmuştur. Görev süremiz içerisinde çok kritik iki genel seçim atlattık. Kendisi iler başarılı çalışmalarımız oldu. Avukat Burak Öztürk ve Yönetim kurulu üyelerine Partimize ve Mucur İlçemize yapmış oldukları değerli hizmetlerinde dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum.”dedi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN