Mucur Halkına Hizmet Götüren Bazı Projeler Başladı

16 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
180 defa okundu.
Mucur Halkına Hizmet Götüren Bazı Projeler Başladı

Ali Aydemir

Mucur Halkına Hizmet Götüren Bazı Projeler Başladı

Mucur Belediyesinin, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve İş kur’un aralarında yaptıkları protokol gereği KOPSOGEP Projesinin bölümlerinden olan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü kapsamında ki kurslardan bazıları 13.05.2019 tarihinde saat 13.30 da halkın hizmetine sunulmuştur. Mucur KOP Sosyal Gelişim Merkezi ve Aile Destek Merkezi Atölyeleri açılmıştır.

Ayrıca Kadın Girişimci Kooperatifinin de açılışını Mucur Kaymakamı Sayın Kaya ÇELİK ve Mucur Belediye Başkanı Sayın Atılgan YILMAZ birlikte yapmışlardır. Açılışa daire ve kurum amirleri, okul müdürleri siyasiler,esnaflar,kursiyerler ve halk katılmışlardır.

Geçmiş yıllarda Mucur Yer altı Çarşısında açılan tekstil kurslarından sonra uzun süre boş olan yer altı çarşısında “Biçki-Dikiş, Makine nakış kursları ile aşçılık kursları başlatılmıştır. 3 ay sürecek bu kursa 20 kursiyer başvuruda bulunmuştur. Bu kursun bitiminde, takı tasarım kursu olarak hizmet verilecektir.

Üretim yönelik istihdam sağlayacak kurslardan biri olan “Aşçılık” kursuna 25 kursiyer katılmış olup bu kursta 6 ay kadar sürecektir. Bu kurslara devam eden kursiyerler sigortalı olup İş kur tarafından ayrıca ücret ödenecektir.

Mucur’a yapılacak her eser ve hizmetler halkın takdirini kazanmaktadır. Alışveriş merkezlerinde bulunan eğlence ve oyun araçlarının temin edilmesi ve çocukların yararlanabileceği bu projede bir eksikliğe cevap vermiş olmaktadır.

Emekleri geçen herkesi kutluyor, çalışmalarının devamını diliyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On