MUCUR GÜNCEL YENİDEN YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR

20 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
303 defa okundu.
MUCUR GÜNCEL YENİDEN YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR

rüstem-kayaİnternet, Sosyal Medya, ve Yazılı Medya İle Mucur Halkının Sesini Duyuracağız

Rüstem Kaya

Merhaba. Mucur haberlerini doğru, tarafsız, olarak her hafta sizlere sunmak için gayret içerisinde olduk. Gelecek hafta itibariyle siz Mucurlu ve Kırşehirli hemşerilerimize güçlünün yanında değil haklının yanında olacak şekilde davranmayı sürdüreceğiz. Tekilin değil çoğulun, bireyin değil toplumun, kişinin değil devletin hakkını gözeterek düzgün, ahlaklı, inançlı ve sağ duyulu bir şekilde yayın hayatını sürdürmeye çalışacağız. Kırşehir’in ilk gazetelerinden 40 Arena Gazetesi ile manevi bir birlik içerisinde Mucur Günce Gazetesi olarak Değil 40 Arena Gazetesi olarak da sesimizi duyurmaya çalışacağız. Güçlü köşe yazarları ile her fikire saygı göstererek, hukuk çerçevesinde kalarak insan hakları beyannamesinde belirtilen ahlaki dokunmazlık çerçevesinde ve basın etiği kurallarına göre haber verme sorumluluğu, kişilerin, ve toplumların haber alma haklarının hukukuna rivayet edeceğimizi şimdiden söylüyoruz. Rüstem Kaya’nın Yazı İşleri Müdürlüğü’nde yayın hayatına tekrar devam edecek olan Mucur Güncel Gazetesi ulusal kanallarla irtibat noktasında olacak. Sadece burada olan burada kalmayacak.

Spor, siyaset, ekonomi gibi haberlerle geçmişte olduğu gibi yarın da yanınızda olacağız. Görmedim, duymadım, bilmiyorum gibi gazetemiz 3 maymunu oynamayacak.

Atatürk ilke ve inkılaplarına, laiklik ilkelerine, hukukun üstünlüğüne saygımız olduğunu, inanç ve hürriyetin her şeyden  üstün olduğunu kişiyi yaşat ki devlet yaşasın anlayışıyla hareket edeceğimiz, Ahi Evran-ı Veli Hazretlerinin düsturundan herkesin faydalanabileceğini bilerek tekrar merhaba diyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN