MUCUR GENÇ İŞ ADAMLARI ŞEHİTLER İÇİN MEVLİT OKUTTU

13 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
200 defa okundu.
MUCUR GENÇ İŞ ADAMLARI ŞEHİTLER İÇİN MEVLİT OKUTTU

GENÇ İŞ ADAMLARI MEVLİT OKUTTU (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Mucur İlçesi Genç İş Adamları Derneği tarafından organize edilen şehitleri anma ve mevlit programı bin kişinin katılımı ile gerçekleşti. Programa Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu da katıldı.
Mucur İlçesi Genç İş Adamları Derneği başkanı Barış Karakaya ile yönetim kurulunun organize ettiği ve teröre karşı birliktelik mesajının verildiği programda konuşan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, “Bütün şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz. Bugünkü programı hazırlayanlara da teşekkür ediyorum. Bayrağımız inmeyecek, ezanımız dinmeyecek. Yukarıda Allah, önümüzde Kabe ve arkamızda Türk milleti oldukça hiçbir zaman diz çökmeyiz. Yeter ki birlikte olalım ve hak mücadelesini verelim.” diye konuştu.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise, “Böyle zor bir hassas bir dönemde bizleri bir araya getirdiler. Zor bir dönemden geçiyoruz. Türkiye bir ateş çemberini,n içerisinden geçirilmeye çalışılıyor. Yedi düvelde bir araya gelse biz onların üstesinden geleceğiz. Yeter biz birlikte olalım onların üstesinden geleceğiz. Korunacak, namus ve şerefiniz varsa tarih boyunca bizlerin hep şehitleri oldu yine olacak ama kutlu davamız nihayete ulaşacak.” dedi.
Vali Necati Şentürk de konuşmasında devletin terörün her türlüsünün üstünden geleceğini ifade etti.
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, mevlitin ardından ilçe jandarma komutanlığını ziyaret ederek, yanındaki heyetle birlikte ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On