MUCUR GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİNDEN BİR AYLIK İFTAR PROGRAMI

9 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
342 defa okundu.
MUCUR GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİNDEN BİR AYLIK İFTAR PROGRAMI

GEÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİNDEN İFTAR (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Mucur İlçesinde Bir Yıl Önce Kurulan Genç İş Adamları Derneği, Ramazan Ayı Boyunca İftar Programı Hazırladı.

Verilen iftar ve düzenlenen programlar hakkında açıklamada bulunan Dernek Başkanı Barış Karakaya, ramazan ayının manevi duygusuna yakışır şekilde çalışma başlatıp ilçede birlikteliği sağlamak istediklerini söyledi.
İlçe de bulunan ve şehir dışından arayarak iftar çadırına sponsor olmak isteyenlerinde olduğunu belirten Karakaya, “Ramazan ayı süresi boyunca yönetim kurulumuz tarafından yapılan oylama sonrası iftar çadırı kurmaya karar verdik. İlçe halkı ve yerel yöneticiler de yaptığımız programa katkı sundu. Bizler dernekçilik yaparken bölge halkının da ihtiyaçlarını karşılama noktasında çalışmalar içerisinde olmak istemekteyiz. İftar çadırımıza ilk gün sonrası 15 günlük bir hayırseverimiz destek verdi. İnşallah diğer günler içinde desteklerle yada kendi bünyemizle ramazan ayının bizlere sunduğu ahlak, sabır,kardeşlik,birliktelik duygularını tam manası ile yaşama ve yaşatma şansımız olur.” dedi.
Genç İş Adamları Derneği Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Yalçın Topçu’nun da katılımı ile şehitler anısına mevlit okutmuş ve ilçe merkezinde büyük bir organizasyona imza atmıştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN