MUCUR ARSLAN’I BAĞRINA BASTI

3 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
459 defa okundu.
MUCUR ARSLAN’I BAĞRINA BASTI

IMG-20151002-WA0027

Seçim çalışmalarına hız veren AK Parti Milletvekili adayı Mikail Arslan ziyaret ettiği Mucur İlçesi’nde halktan büyük ilgi gördü.

 

AK Parti’nin Kırşehir’deki seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor. Kırşehir Milletvekili adayı Mikail Arslan Mucur ilçesinde ziyaretlerde bulunarak, seçmenlerle bir araya geldi.

Burada Mucur halkına AK Parti iktidarlarının Türkiye’ye sağladığı kazanımları anlatan Arslan, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye için yepyeni bir dönemin başlangıcı olacağına vurgu yaptı.  Partisinin ilçe teşkilatında partililerle bir araya gelen Mikail Arslan, esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla görüş alışverişinde bulundu. Seçmenlerin büyük ilgi gösterdiği Mikail Arslan, Mucur ziyareti çerçevesinde esnafların dükkânlarında, gerçekleştirdiği sohbet toplantılarında AK Parti iktidarının Türkiye’nin son 13 yılında estirdiği değişim, gelişim ve dönüşüm hamlelerinden bahsetti. Arslan, “Türkiye’deki bu olumlu sürecin devam etmesi ve yepyeni bir başlangıcın yapılabilmesi için 1 Kasım’daki seçimleri önemsiyoruz. Tabi bu başlangıcı da, yine milletimizin desteğiyle yapacağız” diye konuştu.

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN