MOTİVASYON İKİZLERİ KENDİ MEMLEKETİNİN GENÇLERİ İLE BULUŞACAK

21 Mart 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
29 defa okundu.
MOTİVASYON İKİZLERİ KENDİ MEMLEKETİNİN GENÇLERİ İLE BULUŞACAK

MOTİVASYON İKİZLERİ KENDİ MEMLEKETİNİN GENÇLERİ İLE BULUŞACAK

Kırşehir Neşet Ertaş Kültür Merkezinde 21 Mart 2019 Perşembe günü saat 18.30 da Ahiler ve ozanlar diyarı Kırşehir’de kendi memleketlerinin gençleri ile bir araya gelecekler.
Motivasyon ikizleri Mustafa ve Kemal Altıntaş, kendilerine özgü bir anlatım ile katılımcı gençleri eğlendirirken düşündüren, düşündürürken de manevi duygu vererek farkındalık yaratmayı amaçlayan günümüzün meddahlarıdır.
Güncel olaylar ve dünya teknolojileri hakkında öğrencilere sorular sorup, onları düşünmeye sevk eden motivasyon ikizleri, Farklı olun ve fark yaratın. Fark yaratın ki hem kendinize, hem de vatanınıza bir katma değer sağlamış olun.
Öğrencilere hayal kurmalarını, bundan da asla vazgeçmemelerini belirten motivasyon ikizleri, Biz hayallerimizi gerçekleştirdik. Peki sizin hayalleriniz nedir?. Hayatın peşinden mi, yoksa hayatınızın peşinden mi gideceksiniz?” sorularını yöneltip, “Çok okuyun, çok araştırın ve çok sorgulayın, Vatanını çok seven çok çalışır” sözleri ile gençlere hitap ediyor.
Bu zamana kadar bir çok sahnede gençlere hitap eden motivasyon ikizleri, Üniversite, özel programlar, Gençlik Kampları KYK’lı gençler ile buluşmaları gibi bir çok etkinlikte gençler ile bir araya geldiler.
Düzenlenecek olan etkinliğimize bütün hemşerilerimizi bekleriz….
Mustafa ve Kemal Kimdir?
1976 yılında Almanya/Stuttgart ‘da dünyaya geldiler isimlerini Mustafa ve Kemal olarak bir Alman koymuştur. 8 yıl sonra aileleri ile birlikte Ankara’ya döndüler.
İlkokulu Ankara Abidin paşa ilk okulunda Orta ve lise tahsillerini Mamak İmam Hatip Lisesinde tamamladılar.
29.08.1998 yılında aynı gün evlendiler.Üniversite tahsillerini tamamlamamış olmalarına rağmen 2010 yılında TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş firmasında ilk ikiz kardeş olarak aynı departmanda işe başladılar.Çalıştıkları süre boyunca o günün CEO’su Süreyya Ciliv Bey’den Turkcell’in en iyi inovasyon ödüllerini almaya hak kazandılar.
2016 yılının başında Yaşam koçu değerlidostları Sayın Mert Çuhadaroğlu’ndan aldıkları ilhamla kendi kurdukları MK Eğitim Danışmanlık firması ile birlikte “Motivasyon İkizleri” olarak Okullarda öğrencilere motivasyon konuşmaları yapmaktalar.

Misyon ve Vizyonumuz
Yaşam Koçu ve Yazar Mert Çuhadaroğlu’nun ve özellikle ilk kitabı “Hayatını Seç” in bize verdiği ilham ile 21.01.2016 tarihinde ikiz kardeşler olarak; motivasyon konuşmaları yapmak hayalimizi gerçekleştirmek üzere bir yola çıktık.
Kemal ve Mustafa Altıntaş olarak uzun yıllar kurumsal iş hayatında değişik pozisyonlarda yer aldık. Bugüne kadar iş ve özel hayatımızda edindiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi “Hayatını Seç” kitabının değerli içeriği ile birleştirerek projemizi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Gerek şirketimizin gerekse yaptığımız motivasyon konuşmalarının amaçları;
Türkiye’de hatta Avrupa’da yaşayan lise ve üniversite düzeyindeki gençlerimizin
Hayatla ilgili önemli seçimler yaptıkları bu dönemde ilham düzeyini yükseltmek,
Farkındalıklarını artırmak,
Hayaller kurmalarını sağlamak,
Hayallerini gerçekleştirmeleri için motivasyonlarını artırmak
Ve topluma faydalı üretken bireyler olmaları yolunda onlara destek olmaktır.
Türkiye’de hatta bütün Dünya’da motivasyon konuşmaları yapan ilk ikiz kardeşler olarak gençlerin yüreğinde fark yaratmak arzusu ile çıktığımız bu yolda mutlulukla ilerliyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com