Modern otobüs terminalinde sona doğru

25 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
380 defa okundu.
Modern otobüs terminalinde sona doğru

Kırşehir’in en modern otobüs terminalinde sonuna doğru yaklaşılıyor.

Modern otobüs terminalinde sona doğruKırşehir’in en modern otobüs terminalinde sonuna doğru yaklaşılıyor.

Bahçeci; ““Bu Terminal Kırşehir’e vizyon katarken, diğer illere de örnek olacak “

Kırşehir Belediyesi projelerinden olan Şehirlerarası Otobüs Terminali çalışmaları hızla devam etmekte olup çalışmalarda sona yaklaşıyor.

Ankara yolu üzeri Meytaş kavşağına inşa edilen şehirlerarası otobüs terminali çalışmaları kapsamında; bina çelik yapı imalatları tamamlanarak dış cephe kaplamasının doğramaları ve camların büyük kısmı takıldı.

Zemin kat ve asma katta granit zemin kaplamaları, alçıpan imalatlar, alüminyum doğramalar, kapılar, banko ve oturma grupları imalatları tamamlandı.

Bodrum katta duvar, sıva ve boya işleri bitti, alüminyum doğrama ve cam işleri tamamlandı.

Peronların bulunduğu yerdeki saha betonu imalatı tamamlandı.

Peronların önündeki andezit kaplama işleri tamamlandı.

Bina imalatları yaklaşık %95 seviyesine gelmiş olup çevre düzenlemesi ile yol ve kavşak düzenlemesi imalatları devam ediyor.

“Bu Terminal Kırşehir’e vizyon katarken, diğer illere de örnek olacak “

Bizi diğer şehirlere bağlayacak modern mimarisi bölgemizde öne çıkacak Şehirlerarası Otobüs Terminali çalışmalarımızda sona geldik diyen Başkan Bahçeci; ”Konforlu mekânları, dinlenme-bekleme alanları, büfeleri, cafe ve restoranları, araç bakım ünitesi, yönetim birimleri, ferah bilet satış birimleriyle Kırşehir’e yakışır bir terminali ilimize inşa etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Mevcut otogarımızın yapısal bozulmaları ve yıpranmalarından dolayı ve konumunun değiştirilmesine ihtiyaç duyulduğundan Kırşehir için modern ve kapasitesi daha yüksek bir terminal yapmayı istedik.

Bu düşüncelerle yola çıkarak, hem ilimize bir vizyon katacak hem de bölgede örnek teşkil edecek bir terminali projelendirdik.

Nihayet projemizde sona geldik ve yakın zamanda terminalimiz bitecek.

Bu Terminal Kırşehir’e vizyon katarken,  diğer illere de örnek olacak.

Projemiz tamamlandığında Kırşehir’in ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir Şehirlerarası Otobüs Terminali halkımızın hizmetine sunmuş olacağız.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN