MİSYON, VİZYON VE TEMEL DEĞERLER BELİRLEME ÇALIŞMASI YAPILDI

29 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
373 defa okundu.
MİSYON, VİZYON VE TEMEL DEĞERLER BELİRLEME ÇALIŞMASI YAPILDI

misyon_vizyonAhi Evran Üniversitesinde Misyon, Vizyon ve Temel Değerler Belirleme Çalışması Yapıldı

Ahi Evran Üniversite çalışmalarının daha planlı ve sistemli yapılabilmesi amacıyla başlatılan 2017-2021 Dönemi Stratejik Plan hazırlık çalışmaları yapılan toplantılarla devam etti. Stratejik Plan hazırlıkları kapsamında, Yunus Emre Salonunda düzenlenen misyon, vizyon ve temel değerlerin belirlendiği toplantı, stratejik planlama ekibi ve stratejik plan alt çalışma grubunun katılımlarıyla yapıldı.

Ahi Evran Üniversite Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya yaptığı konuşmada Ahi Evran Üniversitesinin uzun vadede idealleri doğrultusunda ilerleyebilmesi için yönlendiricilik işlevi gören misyon, vizyon temel değerlerin öneminden bahsetti. Ahi Evran Üniversitesinin belirleyeceği misyon, vizyon ve temel değerlerin insan odaklı, çevreye duyarlı, yerel ve ulusal kalkınmaya katkı sağlayan bir anlayışla belirlenmesi prensibi ile oluşturulacağını ifade eden Rektör Karakaya, tüm çalışma ekiplerine bu zamana kadar verdikleri katkıdan dolayı teşekkür etti.

Toplantı kapsamında grupların önerdiği misyon, vizyon ve temel değerler toplantıya katılanlar tarafından değerlendirilerek Ahi Evran Üniversitesinin taslak misyon, vizyon ve temel değerleri belirlendi.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN