Minik Şampiyonlar Kazanıyor…

4 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
15612 defa okundu.

minik güreşciler
Avrupa,Dünya ve Olimpiyat şampiyonu sporcu yetiştiren Güreş Eğitim Merkezi seçme sınavı sonuçları açıklandı.
2013-2014 yılı Gençlik ve Spor Bakanlığı,Spor Eğitim Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen yatılı Güreş Eğitim Merkezi sınav sonuçları açıkladı. İlimiz adına katılan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcularımızdan Muhammed AKPINAR asil Adana Güreş Eğitim Merkezi, Murat ÇALIŞIR asil Kayseri Güreş eğitim Merkezi, Batuhan MARAL 3. yedek Kayseri Güreş eğitim Merkezi ve Enes ÇAKMAK 6. yedek Kayseri Güreş Eğitim Merkezilerini kazanmışlardır.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün ve Bölgemiz Antrenörleri Rıza SARIYILDIZ ve Ramazan ŞAHİN; Sporcularımızın elde etmiş oldukları başarıyı tebrik ederek gelişmekte olan Güreş sporunun ‘Güreş Eğitim Merkezleri’ ne sporcu vermesi ve Kırşehir’ de alt yapıda minik sporcuların yetişmesi Güreş branşı için heyecan ve mutluluk kaynağı olduğunu belirtti.
Ayrıca 2014-2015 yılı Güreş Eğitim Merkezi sınavlarına 2004-2005 doğumlu minik pehlivanların hazırlıklarını İl Spor Merkezlerinde (Yaz spor Okulunda ) devam ettiğini, buradaki yetenekli sporcuların da gelecek yarışmalara ve Güreş Eğitim Merkezlerine hazırlanıp, İlimizi iyi derecelerde temsil edebilecek sporcular olduğunu söyledi.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN