Minik Öğrencilerden Destek Videosu

25 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
62 defa okundu.
Minik Öğrencilerden Destek Videosu

Minik Öğrencilerden Destek Videosu

Kırşehir Hüsnü Mustafa Özyeğin İlkokulu 3-G sınıfında eğitim gören minikler, tedbirler kapsamında evlerinde vakit geçirip, uzaktan eğitime başlarken, toplum sağlığının korunması ve virüsün yayılmasını engellemek amacıyla hem milli eğitim bakanına hem de 7 gün 24 saat esasına göre çalışan yetkili ve görevlilere teşekkürlerini ifade etmek istedi.
Kırşehir Hüsnü Mustafa Özyeğin İlkokulu 3-G sınıfı öğrencileri uzaktan eğitim ile derslerini ekran başında izlediler ve ardından öğretmenleri Aysen Sayar ile birlikte böyle bir video çekmeye karar verdiler. Anne ve babalarının gözetiminde ekran karşısına geçen minikler Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile sağlık çalışanlarına teşekkürlerini video ile dile getirdiler.
TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR
Kırşehir Hüsnü Mustafa Özyeğin İlkokulu Okul Müdürü Mübin Demircan ve Sınıf öğretmeni Aysen Sayar koordinasyonunda kurulan WhatsApp grubuna evde çektikleri teşekkür videolarını gönderen öğrenciler, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarına destek mesajı verdi.
“MİLLİ EĞİTİM BAKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ”
Teşekkür mesajlarında ” Kırşehir Hüsnü Mustafa Özyeğin İlkokulu 3-G sınıfı Milli Eğitim Bakanımıza teşekkür eder. Bizim sağlığımız ve geleceğimiz için evde kal Türkiye sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle sağlık çalışanlarımızı seviyoruz” ifadelerini kullandılar.
“MİNİK YÜREKLERDEN TARİHE BİR ANI”
Sınıf Öğretmeni Aysen Sayar, bu zorlu süreçte gece gündüz demeden çalışan Milli Eğitim Bakanımıza ve sağlık personeli ile Bakan Koca’ya destek olmak ve moral vermek amacıyla okul olarak böyle bir çalışma yaptıklarını söyledi. “Tarih onların bu fedakarlıklarını unutmayacak, biz de unutmayacağız” diyen Sayar, bu süreçte görev yapan herkese teker teker teşekkür ettiklerinin altını çizdi. Bilindiği gibi Kırşehirli vatandaşlar sağlık çalışanlarına saat 21:00’da balkonlarından alkışlayarak destek oldular ve teşekkürlerini ilettiler.
Yeni tip coronavirüs vakası (Covid-19) vakaları artarken, salgınla mücadele eden sağlık çalışanlarına destek amacıyla her akşam saat 21’de alkışlama çağrısı yapılmıştı. Vatandaşlar, saat 21.00’de evlerinin balkonlarına çıkıp dakikalarca sağlık çalışanlarına destek için alkışladılar.

(HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On