Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif Kılıç; “Aklımızı Başımıza Alalım”

14 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1762 defa okundu.
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif Kılıç; “Aklımızı Başımıza Alalım”

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif Kılıç;

“Aklımızı Başımıza Alalım”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif Kılıç 15 Temmuz FETÖ hain saldırısı ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Kılıç 15 Temmuz Hain Darbe girişimi ile ilgili mesajında şunları kaydetti; “15 Temmuz FETÖ hain saldırısına korkusuzca direnen, kanlarının son damlasına kadar mücadele ederek destan destan büyüyen aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

İşgalcilerin karşısına dikilen gazilerimize ve elbette büyük Türk Milletinin mensubu olmaktan gurur duyan aziz Kırşehirlilere saygılarımı sunuyorum.

Aziz Kırşehirliler;

Böylesi bir husumet ve ihanet kuşatması yeni değildir. Aklımızı başımıza almazsak, milli birlik ruhunu kaybedip birbirimize düşersek açık söylüyorum ki ya bizi buradan atacaklar ya da bizi gömüp üzerimize basacaklardır. 15 Temmuz bir darbe teşebbüsüdür. Ayrıca taşeronları, planlayıcıları, tetikçileriyle iblisane bir işgal denemesidir.

TÜRK’ÜN ŞANLI BAYRAĞI İLELEBET DALGALANACAKTIR

15 Temmuz FETÖ darbe kalkışması üzerinde niçin hemfikir olmuyoruz? Neden hep birlikte zalimlere karşı gelemiyoruz? Niye hakkın, hakikatin, halkın etrafında tek nefes olamıyoruz? Nedir bizi ayrı düşüren? Milletimizi yıkmaya yönelik bir cinayet olduğu besbelli iken varolan görüş farklılıklarını neye yormalıyız?

FETÖ Anadolu’nun istila komplosunun bu çağdaki adıdır. Biz irkilik kendimize gelmezsek, milli akılılda buluşamazsak bu barbarlığın sonu olmayacaktır.

FETÖ’yü üzerimize salan şarlatanlar, soysuzlar ve insanlık katilleri sadece bir partiye, şahsa, düşünceye değil milletimizin tamamını hedef seçmişlerdir.

Aziz Kırşehirliler;

Türkiye Cumhuriyeti’nin omurgası milli kimliktir.

Bunu kabullenmekte, zorluk çıkaranlara “Ne mutlu Türküm diyene” sözüyle göğüs gereceğiz.

Düşman çokmuş, biz onlardan daha güçlüyüz, daha diriyiz. Kumpas kuruyorlarmış,hepsi birden üzerimize geliyorlarmış. Varsın olsun, yeter ki saflarımızı dik tutalım.

Mağduriyet varsa giderelim ama devlete ve millete kıyanları asla affetmeyelim.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On