Milliyetçi Hareket Partisi Birliktelik Mesajı Verdi

17 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
606 defa okundu.
Milliyetçi Hareket Partisi Birliktelik Mesajı Verdi

 

indir (1)

 

 

 

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kaman İlçe Başkanlığı tarafından “Aday Tanıtım Toplantısı” düzenlendi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kaman İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen “Aday Tanıtım Toplantısı”nda birlik ve beraberlik mesajı verildi. MHP Kırşehir Milletvekili Adaylarının katıldığı yemekli toplantıda konuşma yapan partililer seçimin sonucunu 2-0 yapmak için el ele çalıştıklarını vurguladılar.

 

 

 

Ziyaret tepesinde bulunan Saki Restoranda organize edilen toplantıya ilgi oldukça fazlaydı. Katılımın fazla olması nedeniyle araç park edecek yer kalmayınca davetliler araçlarını tepenin altına bırakıp yürüyerek salona çıktılar.

 

MHP Kaman İlçe Teşkilatı tarafından organize edilen yemeğe; Kırşehir Milletvekili Adayları Eftal Avşar ile Cemil Yıldırım Türk, MHP İl Başkanı Arif Ekici, Merkez İlçe Başkanı Abdullah Doğan, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu’nun eşi Yurdagül Talu, Kurancılı Belediye Başkanı Erdoğan Tekeli, Kırşehir Ülkü Ocağı Başkanı Kadir Güzel, MHP Kaman Kadın Kolları Başkanı Eftal Kaman, Belediyeler ve Yerel Hizmet Sendikası Genel Başkanı Nuri Satılmış, Türk Eğitim Sen Kaman Temsilcisi Kurtuluş Torun, İl Genel Meclisi Üyesi Yılmaz Tekinaslan, Belediye Meclis Üyeleri, Parti delegeleri ve üyeleri ile aileleri katıldı.

 

 

 

Toplantının açış konuşmasını MHP İlçe Başkanı Kenan Elvan yaptı. Konuşmasına Ankara’da yaşanan bombalı saldırı ve sonuçlarıyla ilgili görüşlerini paylaşarak başlayan Başkan Elvan, ülkenin içerisinde bulunduğu durumun tek çaresinin MHP olduğunu söyleyerek küskünlük ve kırgınlığın ortadan kalkmasını isteyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra Başkan Erhan Talu yurt dışında olduğu için eşi Yurdagül Talu ile birlikte İl Başkanı Arif Ekici ve Milletvekili Cemil Yıldırım Türk tarafından da seçim çalışmaları hakkında konuşmalar yapıldı. Konuşmacılar, Kaman’ın büyük desteği ile Eftal Avşar’ı da Meclise götürmeye kararlı olduklarını belirtirlerken, MHP’nin bu ülkenin sigortası ve teminatı olduğunu da söylediler.

 

 

 

Aday Tanıtım Toplantısında ev sahibi olarak konuşan ve uzun süre ayakta alkışlanan Eftal Avşar’da konuşmasına, Hüseyin Nihal Atsız’ın Kahramanlık adlı şiirinin iki kıtasını okuyarak başladı. Kaman’ın yalnızlaştırıldığına ve iktidar partisinin son 2 dönemdir üvey evlat muamelesini yaptığına değinen Eftal Avşar, partililere hitaben yaptığı konuşmasında; “Ülkücülüğü onur, Milliyetçi Hareket Partili olmayı gurur sayanları bir araya getirmek, hep birlikte büyük bir aile olmayı en üst seviyeye çıkarmak için düzenlediğimiz toplantımıza katılımınızdan dolayı şahsım ve teşkilatım adına şükranlarımızı arz ediyorum.

Görünen köy kılavuz istemez. Birileri bizi birbirimize düşürmeye çalışsa da, umutsuzluk tabloları çizse de, İşte birlik ve beraberliğimizi gösteren fotoğraf. Bu fotoğrafı herkes görsün. İnanmışlığın, azmin ve mücadelenin görüntüsü karşımızda duruyor.

 

 

 

Artık omuzlarımızda çok ağır bir yük vardır. Bu yük bizim namusumuz ve şerefimizdir. Unutulmasın ki, sizlerle birlikte bizimde bir tek amacımız vardır. O da, Milliyetçi Hareket Partisini iktidar yapmaktır.

1 Kasım Akşamına kadar bize ve çalışma arkadaşlarımıza uyku haramdır. İlçe ilçe, mahalle mahalle, köy köy ve ev ev gezerek, yılmadan, yorulmadan, umutsuzluğa kapılmadan, kalp kırmadan, kırılmış kalpleri kazanarak her bir bireye ulaşacağız. Partimizin propagandasını yapacağız.

 

 

 

Şiddetin her geçen gün arttığı, teröristin, bölücünün rağbet gördüğü, dış politikanın ayaklar altına alındığı ve adaletin çöktüğü ülkemde, Bizim kavgamız; sen ben kavgası değil, Türkiye’yi refaha kavuşturma, Milliyetçi Hareket Partisini ve ülkücüleri iktidara taşıma kavgasıdır. Bu uğurda bizimle birlikte her partilimin, her ülküdaşımın 1 Kasım’a kadar durmadan, dinlenmeden, çalışacağına inancım tamdır. Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin birleştirici gücü, sigortasıdır.

 

 

 

Milliyetçi Hareket Partisinin başarılı olması için, Türk Milletinin Milli ve Yerli evlatları tarafından temsil edilmesi için, Milli Devlet-Güçlü İktidarın kurulabilmesi için, Gün hepimizin tek yumruk halinde, aynı hedefe kol kola yürüme zamanıdır. Gün birlik günüdür. Gün kısır çekişmelerden uzak tek yumruk halinde aynı hedefe odaklanma günüdür.

 

 

 

Ben partimize gönül vermiş, daha önce değişik kademelerde görev yapmış her ülküdaşımdan rica ediyorum; Gelin bir olalım, diri olalım, hep birlikte seçim meydanlarına çıkalım. Türk Milletinin her bir ferdine ulaşarak, ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılarını anlatalım.

“Allah var, keder yok” diyerek çıktığımız bu yolda, vekil olarak da nefer olarak da milletimize, davamıza hizmet etmekten şeref duyarız. Gelin hep birlikte Kaman’da, Kırşehir’de destan yazalım. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri, “Sevenlerimize ve Sevdiklerimize karşı” utandırmasın. Allah’a emanet olun.Ne Mutlu Türküm Diyene,” dedi.

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN