Milli Servet Çöpe Gitti!

4 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
671 defa okundu.
Milli Servet Çöpe Gitti!

Milli Servet Çöpe Gitti!

Kırşehir’de 2 yıl boyunca ana arterlerde yapılan yenileme çalışmaları nedeni ile şehirde başta esnaf olmak üzere vatandaşlar büyük sıkıntılar yaşamıştı. Çalışmaların sonlandırılması ile yeni bir görünüme ve altyapıya kavuşan Kırşehir’de vatandaş çekilen çile boşa değilmiş diyerek yapılan çalışmayı takdirle karşılamıştı.

Ancak yağan yağmurlar sonrası özellikle Kırşehir’in Terme Caddesinde yaşanan sel yetkilileri harekete geçirdi. Yeni yapılan altyapının sıkıntılarını araştıran yetkililer sorunu bulmuş gözüküyor. Ancak sıkıntı şu ki milyonlarca lira harcanarak çalışmaların tamamlanması ile atılan asfalt yol kırılarak yeniden bozuldu. Daha 1 yılını doldurmayan yolun yeniden eşilerek bozulması Milli Servet Çöpe Mi Gidiyor? Sorusunu akıllara getirdi.

Terme caddesinin son kısmının yeniden eşilerek yapılan sıfır asfalt yolun bozulması 2 yıl boyunca çekilen çileye rağmen birilerinin işini hak ettiği derecede özenerek yapmadığının da kanıtı niteliğinde. Bu durumda olan yine milletin vergileri ile yapılan hizmetin bir yılını bile doldurmadan bozularak milletin cebinden çıkan paranın boşa gitmesine neden oldu. (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On