MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MESAİSİ SONUÇ VERDİ

21 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2299 defa okundu.
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MESAİSİ SONUÇ VERDİ

fft267_mf11624891Milli Eğitim Bakanlığı’nda Bakan, Bakan Yardımcısı Ve Genel Müdür Seviyesinde Bir Dizi Görüşmeler Gerçekleştiren Vekillerimiz En Son Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin İle Kırşehir’e Yapılacak Yatırımları Görüştükleri Belirlendi.

 

Milli Eğitim Bakanlığı’nda Bakan, Bakan Yardımcısı ve Genel Müdür seviyesinde bir dizi görüşmeler gerçekleştiren vekillerimiz en son Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Yusuf Tekin ile Kırşehir’e yapılacak yatırımları görüştükleri belirlendi.

Kırşehir’e Termal Uygulama Otel

Yapılan görüşmede Kırşehir’deki termal potansiyelin yeterince kullanılmadığına dikkat çeken Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya bu sektörü hareketlendirmek için bir Termal Uygulama Oteli’nin yapılmasının yerinde olacağını belirtti.

Ayrıca Kırşehir’in termal turizm kapasitenin arttırılması ve bir çok kamu kuruluşunun eğitim ve konaklama faaliyetlerine ev sahipliği yapacağından dolayı söz konusu otelin birçok açıdan faydalı sağlayacağından dolayı Müsteşar Yusuf ile bu konuda mutabakata oldukları belirlendi.

Sosyal Bilimler Lisesi binasına Kavuşuyor

Fen Lisesi ile aynı binada hizmet vermek zorunda olan Sosyal Bilimler Lisesi konusu da görüşmelerin ana gündem maddelerinden birisiydi. Sosyal Bilimler Lisesi’nin binasına bir an önce kavuşmasının eğitim ve öğretim kalitesi açısında büyük önem arz ettiğini belirten vekillere Müsteşar Yusuf Tekin’de hak verdi. Bu sıkıntıyı bir an önce çözeceklerini ifade edildi.

Kaman’a İmam Hatip Lisesi

Kırşehir’in en büyük ilçesi olan Kaman’ın, İmam Hatip Lisesi’ne olan talebi karşılayamadığını belirten milletvekilleri bu sene Milli Eğitim Bakanlığının yatırım programı kapsamında yapılacak olan İmam Hatip Liseleri’nden birinin Kaman’a yapılmasının uygun olacağını belirtildi. Ülke genelinde nüfus ve imam hatip dağılımının incelendiği toplantılarda Kaman’a bir İmam Hatip Lisesi yapılması konusunda mutabakata varıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On