MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK; “İLÇELERİN VE İLİN KAZANILMIŞ OLMASI, KIRŞEHİR’İN KALKINMASI AÇISINDAN DA ÇOK HAYATİ ÖNEM TAŞIR”

24 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
612 defa okundu.
MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK; “İLÇELERİN VE İLİN KAZANILMIŞ OLMASI, KIRŞEHİR’İN KALKINMASI AÇISINDAN DA ÇOK HAYATİ ÖNEM TAŞIR”

 

 

MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK;

“İLÇELERİN VE İLİN KAZANILMIŞ OLMASI, KIRŞEHİR’İN KALKINMASI AÇISINDAN DA ÇOK HAYATİ ÖNEM TAŞIR”

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk İlimize geldi. İlk olarak Vali İbrahim Akın’ı ziyaret ile başlayan Bakan Selçuk’un Kırşehir Ziyareti, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi ziyaret ederek devam etti. Bakan Selçuk, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Bakan Selçuk, AK Parti Kırşehir İl Başkanlığını da ziyaret ederek, Cacabey Meydanı’ndaki seçim bürosunda vatandaşlara hitap etti, daha sonra Ağalar Konağı’nda sivil toplum kuruluşu temsilcileri, hayırseverler, iş insanları ve muhtarlarla bir araya geldi. Bakan Selçuk, İl Milli Eğitim Müdürlüğüne geçip, Sosyal Gelişme Merkezi Tasarım ve Beceri Atölyelerini inceledi. Atölyelerdeki çalışmalar hakkında öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldı. Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde basına kapalı olarak gerçekleştirilen “Ziya Öğretmen İle Eğitim Buluşmaları” programına katıldı. Bakan Ziya Selçuk, daha sonra Kırşehir Fen ve Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileriyle akşam yemeğinde bir araya geldiği ziyaretinde şu ifadelere yer verdi;

“ÖNEMLİ OLAN, YEREL YÖNETİMLERİN GÜÇLÜ OLMASIDIR”

“İL VE İLÇE BELEDİYELERİ GÜÇLÜ OLURSA MERKEZİ HÜKÜMETLE DE İŞ BİRLİĞİ OLURSA O ZAMAN BÜTÜN VERİMLİLİK ORTAYA ÇIKAR”

 

“Kırşehir’in eğitim hayatının çok daha ilerlemesi ve burada eğitim kaynağının güçlenmesi için gereken her türlü tedbiri birlikte değerlendirip, alacağız. Önemli olan, yerel yönetimlerin güçlü olmasıdır. Seçim dönemindeyiz. İl ve ilçe belediyeleri güçlü olursa merkezi hükümetle de iş birliği olursa o zaman bütün verimlilik ortaya çıkar, çok kazançlı bir durum oluşur. Böyle düşünürsek ilçelerin ve ilin kazanılmış olması, merkezi hükümetle iş birliğinin olması, Kırşehir’in kalkınması açısından da çok hayati ve kritik bir önem taşır. Bizim burada yapacağımız çalışmalar, beraber yapacağımız değerlendirmeler inşallah burası için bir başarı hikayesi oluşturmak manasında güzel adımlara yol açacaktır.”

MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK, YEMEK ALMAK İÇİN ÖĞRENCİLERLE SIRAYA GİRDİ

Fen Lisesi öğrencileriyle akşam yemeğinde bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğrencilerle yemek sırasına girdi. Burada Selçuk, öğrencilerle sohbet etti.

Vali Akın ise Kentimizin eğitimde geldiği seviye övünç kaynağı. Eğitimin bu kadar önemli olduğu bir ilde saygıdeğer Milli Eğitim Bakanımızı ağırlamaktan son derece mutluyuz” dedi.

Bakan Selçuk’a Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz ve okul yönetimi eşlik etti.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

   

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On