Milli atlet Urkuş Işık, 23’üncü şampiyonluğuna ulaştı

26 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
166 defa okundu.
Milli atlet Urkuş Işık, 23’üncü şampiyonluğuna ulaştı

Milli atlet Urkuş Işık, 23’üncü şampiyonluğuna ulaştı

 Kırşehirli milli atlet Urkuş Işık, okul sporları faaliyet programı kapsamında Osmaniye’de düzenlenen Gençler Kros Türkiye Şampiyonası’nda elde ettiği madalya ile 23’üncü şampiyonluğuna ulaştı.

Işık, Türkiye’nin farklı illerinden 528 sporcunun katıldığı şampiyonda kategorisinde Türkiye şampiyonu olarak başarılarına yenisini ekledi.

Başarılı sporcunun antrenörü Ziya Kaya,  muhabirine yaptığı açıklamada, Kırşehir Gençlik ve Spor Müdürlüğü adına yarışan Urkuş Işık’ın 2015-2020 yılları arasında U16, U18 ve U20 kategorilerinde başarılı sonuçlar elde ederek Kırşehir‘in adını tüm Türkiye’ye duyurduğunu söyledi.

Işık’ın 5 yıla 20 Türkiye şampiyonluğu, milli takım formasıyla 3 Balkan şampiyonluğu ve bir Balkan ikinciliğini sığdırdığını vurgulayan Kaya, hedeflerinin Avrupa ve dünya atletizm şampiyonalarında başarılar elde etmek olduğunu dile getirdi.

Kaya, Işık’ın 2015 yılından itibaren okul sporları kapsamındaki Yıldızlar ve Gençler Kros Müsabakalarında 4, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Koşularında 4, Anadolu Yıldızlar Ligi’nde 2 (800 ve 1500 metre), Salon Türkiye Şampiyonalarında 1500 ve 3 bin metrede 6, Türkiye Atletizm Şampiyonalarında 1500 ve 3 bin metrede 4 birincilik kazandığını aktardı.(AA)

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On