Milletvekillerinden Kırşehirspor Taraftarlar Derneğine Tam Destek

15 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
614 defa okundu.
Milletvekillerinden Kırşehirspor Taraftarlar Derneğine Tam Destek

Kırşehirspor Taraftarlar Derneği Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu, TBMM’de bulunan Kırşehirli Milletvekillerini makamında ziyaret etti.

Milletvekillerinden Kırşehirspor Taraftarlar Derneğine Tam Destek

Kırşehirspor Taraftarlar Derneği Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu olarak Ankara’da ki Kırşehirspor bayan taraftarlar ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisinde bulunan Kırşehirli Milletvekillerini ziyaret ettiler. Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan’ı ziyaret eden Kırşehirspor Taraftarlar Dernek yönetimi ve taraftarları vekilleri 3. Lig kapsamında oynanan Kırşehir Belediyespor – Osmaniyespor karşılaşmasına davet ederek Kırşehir Belediyespor maçı için destek istendi. Vekiller, dernek için atkı, bere yardımında bulunarak deplasman için araç tahsis edileceğinin sözü verildi.

VEKİLLERİN KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’DAN ŞAMPİYONLUK BEKLENTİSİ

Kırşehirspor Taraftarlar Derneği Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulunun Kırşehirli Milletvekillerine TBMM’ de makamlarında yapmış olduğu ziyarette, Dernek faaliyetlerini yakından takip ettiklerini dile getiren Vekiller, yapılan ziyaretten çok memnun olduklarını, Derneği en yakın zamanda ziyaret edeceklerini söyleyerek, şöyle devam ettiler; Kırşehir Belediyespor Deplasmanda iyi oynuyor ama kazanamıyor. Bu yıl Şampiyonluk yine Kırşehir Belediyespor’un olacak” ifadelerine yer verildi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN