MİLLETVEKİLİ TÜRK’ÜN ZAFER BAYRAMI MESAJI

29 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
425 defa okundu.
MİLLETVEKİLİ TÜRK’ÜN ZAFER BAYRAMI MESAJI

dhl6IVAl

Kırşehir MHP Milletvekili Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yayınladığı mesajıyla kutladı. Türk, ‘Büyük Taarruz ruhunu yaşıyoruz’ dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk, bundan tam 93 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında kazanılan Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin yani Büyük Taarruz zaferinin milli birlik ve beraberlik ruhuyla kazanıldığını söyledi.

Büyük taarruz ruhunu içlerinde yaşattıklarını söyleyen MHP Kırşehir Milletvekili Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk mesajında; “Büyük Taarruz Zaferi mili mücadele sürecinde atılan en önemli adımlardan birisidir. Milli birlik ve kardeşlik ruhu ile yapılan bu mücadele zaferle sonuçlanmıştır. O günkü milli ruh bugün de aynı azim ve kararlılıkla Türk milletinin kahraman evlatlarında mevcuttur. Bu azim ve kararlılıkla Türk milliyetçileri, ülkemizi bölmek isteyen hain tuzakları bozacaktır. Büyük bir acı ve üzüntüyle toprağa verdiğimiz kahraman askerlerimize ve güvenlik güçlerimize kalkan elleri kıracaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.
Bütün bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna canını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi de minnetle anıyorum.” özdeyişine yer verdi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On