MİLLETVEKİLİ SALİH ÇETİNKAYA İCRAATLARINA HIZLI BAŞLADI

15 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
805 defa okundu.
MİLLETVEKİLİ SALİH ÇETİNKAYA İCRAATLARINA HIZLI BAŞLADI

caps1

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesine Milletvekili Salih Çetinkaya’nın uğraşları sonucu ek hizmet binası inşa edilecek.

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi hasta çokluğu nedeniyle yetersiz kalması nedeniyle yanına ek bina yapılacak. Milletvekili Salih Çetinkaya’nın çalışmalarıyla hayata geçirilecek olan ek bina diyaliz ünitesi ön tarafındaki araç park alanına yapılacak. 2000 m2 alan içerisinde 40 odalı olarak yapılacak olan ek hizmet binası İl Özel İdaresince ihale edilmesinin ardından inşaat çalışmalarına başlanılacak.

Söz konusu Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek hizmet binası hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti Kırşehir Milletvekili Av. Salih Çetinakaya; “Değerli Basın Mensupları; Bilindiği üzere Ak parti iktidarında şehrimize kazandırılan Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanemiz lüks otel konforunda tek kişilik odalar başta olmak üzere dizayn edilmiş ve en son teknolojiye uygun cihazlarla donatılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Kadro olarak birçok Branşta Profesör, Doçent ve Uzman Doktorlar başta olmak üzere hastanemizin eksikleri giderilmiş olup, Kırşehir Halkımıza en güzel sağlık hizmeti verilmesi sağlanmıştır. Özellikle Mevcut hastanemizin hekim kadrosu ve fiziki yapısı ile çevre illerden de yoğun bir hasta gelmektedir.

Şuan geldiğimiz nokta itibariyle hastanemizin özellikle poliklinik hizmetlerinde fiziki alanların yetersiz kalmasıyla ek bina ihtiyacı ortaya çıkmıştır. İl Başkanlığımız dönemi de dahil olmak üzere hastanemizin gerekli ihtiyaçlarının hep takibinde oldum. Milletvekili seçildikten sonra öncelik olarak hastanemize ihtiyaç duyulan ek binanın yapılması için ilgili kurumlarla yapmış olduğum istişareler sonucunda ek bina yapım ihalesi aşamasına geldiğimizi Kırşehirli Hemşerilerimin bilgilerine sunuyorum.

Ek binamız diyaliz ünitesi ön tarafındaki araç park alanına yapılacaktır. 2000 m2 alan içerisinde 40 odalı ek hizmet binamız İl Özel İdaremizce ihale edilmesinin ardından inşaat çalışmalarına başlanılacaktır. Kırşehir’imize hayırlı olmasını diliyorum. ” ifadelerinde bulundu.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN