Milletvekili Muzaffer Aslan, Başbakan Erdoğan’a destek istedi

15 Temmuz 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
561 defa okundu.
Milletvekili Muzaffer Aslan, Başbakan Erdoğan’a destek istedi

AK Parti Kırşehir Milletvekili, Muzaffer Aslan Akpınar İlçesinde katıldığı iftarda Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

Milletvekili Muzaffer Aslan, Başbakan Erdoğan’a destek istediAK Parti Kırşehir Milletvekili, Muzaffer Aslan Akpınar İlçesinde katıldığı iftarda Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

Ak Parti Kırşehir Milletvekili, Muzaffer Aslan Akpınar İlçesinde katıldığı iftarda Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

Aslan, ‘Değişen ve gelişen Türkiye için Kırşehir’de inanarak çalışmalar yapmaktayız’ dedi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve Ak Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya’nında katıldığı iftar programında konuşan Milletvekili Muzaffer Aslan,”Başbakanımızın Cumhurbaşkanı olması yolunda yürüttüğü kampanyaya inancımız tam. Bizler inanarak bir yola çıktık, Kırşehir’de yaşanan değişimi görmemek mümkün değil, sadece Kırşehir mi, elbette hayır, Türkiye genelinde yaşanan bir değişim var. Ak Parti bu süreçten de inanarak elbette çıkacak. Seçim öncesinde yaşanan yapılan tüm komplolar elbette Ak Parti ile birlikte Recep Tayyip Erdoğan’ın galibiyeti ile son bulacak. Unutulmasın ki Ak Parti kişilerin değil milletin partisidir. Bizlerin en önemli gördüğü davadır. İnandığımız yolda Türkiye Cumhuriyetinin müreffeh geleceği için çalışmalarımıza kim ne derse desin devam edeceğiz. Dava şuurumuz ve yapacaklarımız da Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı ile taçlanacak inşallah” şeklinde konuştu.

İftar da yerel politika İl Başkanı tarafından anlatılırken Belediye Başkanı da Kırşehir genelinde yaşanan değişimi anlattı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN