Milletvekili İlhan’dan, yerinde inceleme

15 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
82 defa okundu.
Milletvekili İlhan’dan, yerinde inceleme

Milletvekili İlhan’dan, yerinde inceleme

Down Sendromu, Otizm ve Diğer Gelişim Bozukluklarının Yaygınlığının Tespiti ile İlgili Bireylerin ve Ailelerinin Sorunlarının Çözümü İçin Alınması Gereken Tedbirlerin Belirlenmesi Amacıyla Kurulan Meclis Araştırması Komisyonunun çalışmaları devam ediyor. Otizmli çocuklara ve ailelerine destek olmak, toplumda farkındalık oluşturmak için kurulan araştırma komisyonu İzmit Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda denetim gerçekleştirdi. Gerçekleşen denetime TBMM Otizm, Down Sendromu ve Diğer Gelişimsel Bozuklukları Araştırma Komisyonu ile birlikte CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan ve Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy katıldı. İzmit Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda incelemelerde bulunan komisyon Özel Eğitim öğretmenlerinden öğrenciler hakkında bilgiler aldı. Kurum hakkında yetkililerden bilgiler alan komisyon üyeleri eksikliklerin giderilmesi ve sorunların çözümü için her daim destek olacaklarını belirttiler.

‪ CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan “TBMM Otizm, Down Sendromu ve Diğer Gelişimsel Bozuklukları Araştırma Komisyonu ile birlikte Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u Ziyaret Edip, İzmit Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda incelemelerde bulunduk.” ifadelerinde bulundu.

“TBMM Otizm, Down Sendromu ve Diğer Gelişimsel Bozuklukları Araştırma Komisyonu tarafından kurumlarda yapılmakta olan işlerin; kaynak, imkan ve şartlar dikkate alınarak, yasal çerçeve ile belirlenen amaç, öngörülen temel ilke ve hedeflere uygunluğunu, doğruluğunu, düzenliliğini, verimliliğini, ekonomikliğini, etkinliğini; objektif, geçerli ve güvenilir ölçütlere göre karşılaştırma yapabilme, ulusal standartlara ve planlanan esaslara göre durumunu ortaya koyma, giderilebilir eksikler için rehberlikte bulunma, değişim ve gelişim için öneriler getirme sürecini içeren denetimler ve çalışmalar devam ediyor. (HABER MERKEZİ)

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On