Milletvekili İlhan; “Bakanlıkça ne gibi tedbirler alındı?”

26 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
187 defa okundu.
Milletvekili İlhan; “Bakanlıkça ne gibi tedbirler alındı?”

Milletvekili İlhan; “Bakanlıkça ne gibi tedbirler alındı?”

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya soru önergesi sundu.

Milletvekili İlhan’ın Sağlık Bakanı Koca’ya sunduğu soru önergesi;

Okulların açıldığı bu günlerde velilerimiz yoğun olarak kırtasiye alışverişi yapmaktadırlar ancak birçok sektörde olduğu gibi maalesef bu sektörde de standartlara uygun olmayan, merdiven altı ve çocuklarımızın sağlığına zararlı ürünler bulunmaktadır. Bu bağlamda;

1. Bakanlığınızca gerekli çalışmalar yapılarak öğrencilerimizin sağlığına zarar oluşturabilecek kırtasiye ürünleri tespit edilmiş midir?

2. Standartlara uymayan ve öğrencilerimizin sağlığına zararlı ürünlerin üreticilerine gerekli cezai işlem uygulanmış mıdır? Eğer uygulanmışsa 2019 yılı için kaç firmaya toplamda ne kadar ceza kesilmiştir?

3. Zararlı ürünlerin üretiminde ve pazarlanmasında caydırıcılık sağlanması adına Bakanlığınızca ne gibi tedbirler alınmıştır?

4. Öğrencilerimizin sağlığına zarar verdiği tespit edilen ürünlerin piyasadan toplatılması ile ilgili bir çalışmanız olmuş mudur?

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On