MİLLETVEKİLİ ÇETİNKAYA’DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

7 Mart 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
119 defa okundu.
MİLLETVEKİLİ ÇETİNKAYA’DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

salih çetinkayaKırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Bir Mesaj Yayınladı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayınlayan AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, “Kadınlar, hem toplumumuzun hem de ailenin temel parçasıdır. Kadınların mutlu olmadığı ve dışlandığı bir ülke hiçbir zaman ilerleyemez” dedi.
Milletvekili Çetinkaya yaptığı yazılı açıklamada, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle, tüm kadınların, daha müreffeh bir hayat yaşamaları adına taşıdıkları istek ve özlemlerini canı gönülden paylaşıyor ve destekliyoruz” ifadelerini kullandı.
HÜKÜMET OLARAK KADINLARIN HER ZAMAN YANINDAYIZ
“Hükümetimiz döneminde kadınlarımızın hak ettiği yerde olmaları çalışmalara durmadan devam ediyoruz” diyen Çetinkaya, açıklamalarına şöyle devam etti:
“Türkiye’mizde kadınlar, hem toplumumuzun hem de ailenin temel parçasıdır. Kadınların mutlu olmadığı ve dışlandığı bir ülke hiçbir zaman ilerleyemez. Bu tartışmaya kapalı bir gerçektir.”
Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Çetinkaya, şu ifadeleri kullandı:
“Bizler, cenneti annelerin ayağının altına seren bir dinin mensupları, hem yönetimde hem de aile içerisindeki vakur duruşuyla örnek teşkil eden Fatma Bacı, Hayme Anaların, yeri geldiğinde İstiklal Mücadelemizde eşsiz Kahramanlıklar gösteren Nene Hatunların ve Kara Fatmalar’ın torunlarıyız. Kendi kadim kültür ve medeniyetimizi ve yaşadığımız zamanı, sahip olduğumuz bu yüce mirasın, incelik ve feraseti çerçevesinde tefekkür ediyoruz. Kadın erkek fırsat eşitliğinin pekiştirildiği ülkemiz kadınlarının, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.”

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On