MİLLETVEKİLİ ÇETİNKAYA PARTİ YÖNETİMİYLE BULUŞTU

11 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
341 defa okundu.
MİLLETVEKİLİ ÇETİNKAYA PARTİ YÖNETİMİYLE BULUŞTU

toplantı1

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, parti yönetimleriyle toplantıya katılarak partililerine seçim ihtimali ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

AK Parti yönetimi toplandı.  AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Mustafa Kendirli’nin başkanlığındaki il yönetim kurulu toplantısına katılarak teşkilatlarının her an seçim yapılacakmış gibi hazır olduklarını söyledi.

Toplantıda bir konuşma yapan Çetinkaya, ”Çalışmalarımızda her zaman olduğumuzdan daha dinamik, daha çalışkan, daha umutlu daha inançlı olmalıyız. Tüm teşkilatlarımız yarın seçim olacakmış gibi hazır halde bulunmalıdırlar. Siyasi belirsizliğin ve koalisyon senaryolarının konuşulduğu bu dönemde, Yeni Türkiye yolunda teşkilatımız aldığı yeni güçle hareket edeceğine, bu sürecin sağduyu ve soğukkanlılıkla ülkemize hiç bir zarar vermeden geçirileceğine, Türkiye düşmanlarını her zaman olduğu gibi hayal kırıklığına uğratacağına, AK Parti’nin sadece Türkiye’de değil tüm dünyada masumların ve mazlumların umut ışığı olacağına inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN