Milletvekili Çalışkan, Meclis Taksi’nin konuğu oldu

29 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
367 defa okundu.
Milletvekili Çalışkan, Meclis Taksi’nin konuğu oldu

Milletvekili Çalışkan, Meclis Taksi’nin konuğu oldutaksi

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Dr. Abdullah TRT Haber ekranlarında yayınlanan “Meclis Taksi” programının konuğu oldu.

Her hafta Pazar günleri TRT Haber ekranlarında yayınlanan Meclis Taksi programında şoför koltuğuna bu hafta Ak Parti Kırşehir Milletvekili Abdullah Çalışkan oturdu.

Sokağın nabzını tutan, siyasilerin direksiyona geçtiği ve gündemde ne varsa konuşulduğu Meclis Taksi, TRT Haberin ilgiyle takip edilen bir programı.

Cacabey meydanın da programın hazırlıklarının yapıldığı sırada vatandaşların ilgisi büyüktü.

Milletvekili Çalışkan’ı taksi şoför koltuğunda görenler şaşkınlıkları gözlerden kaçmadı.

Hazırlıkların tamamlanmasının ardından içinde dört kamera bulunan araç, Kırşehir sokaklarında müşterilerini almaya başladı. Taksiye binen vatandaşlar; yerel politikadan genel siyasete, günlük problemlere kadar birçok konuda şoför koltuğunda oturan Milletvekili Abdullah Çalışkan’a hem sorular sordular hem de sohbet ettiler.

Programın çekimleri, Cacabey meydanından Terme Caddesi, Üniversite yolu, Bağbaşı Toki Evleri, Ahi Evran Üniversitesi, Makissos Hotel, Çukurçayır Mahalesi ve Ağalar konağı güzergahlarında gerçekleştirildi ve Ziraat Bankası önünde tamamlandı.

Milletvekili Çalışkan program sonrası yaptığı açıklamada: “Benim için değişik bir deneyim oldu. Yanılmıyorsam daha önce benzer programlarda direksiyonda ya sporcu ya ünlü bir sanatçı ya da gazeteci oldu. Siyasilerin direksiyona geçtiği üstelik taksicilik yaptığı bir program var mı bilmiyorum. Güzel bir gün geçirdik vatandaşlarımız ile yolculuk sırasında günlük siyasetten, ülke meselelerine kadar birçok yelpazede diyaloglarımız oldu. Özellik gençlerimizin siyasete olan ilgilerinin yüksek olması ülkemiz ve şehrimiz için önemli. Çünkü biz bu koltukların ebedi sahipleri değiliz. Bizden sonra genç arkadaşlarımıza bayrağı teslim edeceğiz. Buradan program ekibine teşekkürlerimi gönderiyorum. Programa ilgi büyük ve birçok ilden talep varken bizim şehrimizi seçmelerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

+++++++++++++

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN