MİLLETVEKİLİ ADAYI ARSLAN ESNAFA AÇILDI

2 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
512 defa okundu.
MİLLETVEKİLİ ADAYI ARSLAN ESNAFA AÇILDI

IMG-20151001-WA0009

Milletvekili Adayı Mikail Arslan esnafa açılarak esnafın sorunlarını yerinde dinledi.

 

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Mikail Arslan, 1 Kasım seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte seçim çalışmalarına hız verdi. Seçim çalışmaları kapsamında Müftülük civarında bulunan esnafları ziyaret eden Arslan, esnaflarla sohbet ederek sıkıntılarını dinledi. Seçim çalışmalarına start verdiklerini belirten AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Mikail Arslan, gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Herkesi ziyaret ederek kendilerini anlatacaklarını ifade eden Arslan, “Halkımız hizmetin en iyisine layıktır. AK Parti adayları olarak herkesi ziyaret ederek sürdüreceğiz” dedi.

Çalışmaları değerlendiren AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Mikail Arslan, vatandaşların kendilerine olan ilgisinin bir önceki seçime göre daha fazla olduğunu söyledi. Arslan, “AK Parti İl Teşkilatı ve Siyasi Koordinat başkanımızın başkanlığında seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gerçekten vatandaşlarımızın çok büyük bir teveccühü var. Bize ilgi gösteren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Vatandaşlarımız yoğun bir ilgi  gösteriyor. Onların desteklerini bekliyoruz. Desteklerinin sonuçları umarız ülkemize faydalı olur temennisindeyiz.

Ak Parti’den Kırşehir’de iki dönem milletvekilliği yaptım. Yaptıklarımı bütün kadirşinas hemşehrilerim çok iyi biliyor. Bugüne kadar yaptıklarımızı anlatma gereği duymuyorum. Bundan sonra yapacaklarımıza bakıyoruz. Kırşehir’imize öyle güzel projelerim var ki zamanla hepsini birer birer yerine getireceğiz. Nerede kaldıysak aynı yerden devam edeceğiz. Kırşehir’e hizmet etmeyi özledik ve hemşerilerime hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz. ‘Bu kadar dinlenmek yeter’ diyor ve tüm Kırşehir, Kaman, Mucur, Çiçekdağı, Akpınar, Boztepe, Akçakent ve tüm köylerimiz, kasabalarımız için gece-gündüz çalışmaya başlayacağız. 1 Kasım, Kırşehir’imiz milat olacak ve projelerimiz birer birer hayata geçecek. Nerede kaldıysak aynı yerden devam edecek ve Kırşehir’imize iktidarın nimetlerini getirmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN